Як робити масаж від грижі.

Грижа являє собою досить поширене захворювання, при якому відбувається вихід якогось органу черевної порожнини прямо під шкіру через слабке місце або отвір в черевній стінці. Таким органом найчастіше є кишечник, а точніше його частину. Крім цього, грижа може утворитися в будь-якому віці. Існують різні способи її лікування, до яких належить і масаж .
Інструкція
1
Намажьте грижу камфорним маслом, а потім прикладіть наверх соснову живицю (попередньо розтопіть її на маленькому вогні, а в міру застигання зробіть з неї корж). Після цього закріпіть її пластиром. У новонароджених при пупкової грижі втирайте в місце її виходу камфорна олія. Масаж робіть постійними круговими рухами протягом декількох днів підряд. Один сеанс масаж а в день повинен проводитися в перебігу 3-5 хвилин, м'яко й обережно.
2
Для лікування пупкової грижі візьміть клубок вовняних ниток. Потім постеліть на підлогу ковдру і ляжте на живіт, підклавши в район пупа клубок. У вас з'являться больові відчуття. При цьому ви можете відчути, як пуп "стрибає". Болі припиняться, коли пуп "встане" на своє місце. Визначити це можете наступним чином: натисніть в пупочную ямку пальцем, і якщо вона не провалюється глибоко в живіт, значить ваш пупок "вправлений".
3
При черевної грижі добре допомагають масаж в поєднанні з вправами для зміцнення м'язів, прилеглих до черевної стінки. Прийоми масаж а включають в цьому випадку погладжування, розминка з наступним розтиранням і постуківаніем.Упражненія теж прості. Здійснюйте прогинання грудної клітки і піднімайте таз в положенні лежачи на спині. Після цього зробіть доповніть вправи дихальною гімнастикою. При цьому дихайте повними грудьми, потім животом - з толчкообразним видихом, бажано без участі або з мінімальною участю самих м'язів живота. Цю гімнастику виконуйте, обов'язково притримуючи область грижі рукою або зафіксувавши її пов'язкою або надівши бандаж.
4
При масаж е міжхребцевої грижі для її лікування вам знадобиться ефірне ялицеве масло. Розведіть дане масло, згідно додається до нього інструкції. В ній зазначено, як застосовувати це масло при масаж е. Чисте використовувати не можна, тому як може виникнути подразнення на шкірі. Його потрібно додавати в масаж ний крем в необхідній пропорції. Розведеним маслом розтирайте спину там, де розташовані хворі хребці. Робіть це обережно, злегка нажімая.Затем візьміть 1 грам муміє і розчиніть його в одній чайній ложці теплої води. Дана кількість муміє змішайте з 100 г меду. Отриману суміш нанесіть на хворе місце, а далі знову зробіть масаж , але тепер вже легкими рухами. При цьому не лякайтеся: шкіра на спині буде прилипати до долонь. Може бути навіть боляче, але це необхідно робити, так як мед зможе витягнути все шлаки і прибрати грижу. Коли мед практично вбереться, промокніть шкіру серветкою і нанесіть на неї финалгон (лікарський препарат). Розітріть хворе місце і відразу максимально тепло укутайте свою спину. Лікуйтеся таким чином від 2 тижнів до одного місяця.
Корисна порада
Перш ніж робити масаж, проконсультуйтеся з лікарем.