Як запустити систему опалення.

Для того щоб життя в будинку була комфортною, необхідно підключення різних систем комунікації. Так, наприклад, існує необхідність прокласти систему опалення. Особливо це важливо в умовах російської зими з сильними морозами і вітрами. Проте недостатньо просто сконструювати цю систему , необхідно запустити опалення.
Інструкція
1
Запуск системи опалення являє собою надзвичайно важливий процес, який складається з певних дій, виконувати які треба в строгому порядку. Тільки так все нове куплене обладнання дасть позитивні результати.
2
Для початку заповніть систему опалення водою. Для цього візьміть підживлювальний насос і направте його у зворотний магістраль. У теплу пору року вода повинна бути холодною, в холодні місяці, коли температура опускається нижче 1 градуса, треба нагріти рідину до +20. Це дозволить уникнути промерзання труб. Не забудьте закрити всі спускні засувки і крани і відкрити воздушники, які повинні бути закручені відразу після появи перших води. Однак вождів кілька хвилин, знову відкрийте їх, щоб випустити повітря. Після цього залиште систему опалення в спокої на кілька годин.
3
Переходьте до опрессовке системи опалення. Під цим процесом розуміється перевірка всього обладнання на міцність і щільність прилягання. Тільки так можна виявити місця протікання. Щоб виконати опресовування, підійміть тиск в системі опалення за допомогою стиснутого повітря або водяного стовпа. Тримайте цей натиск протягом 10-15 хвилин, після чого встановіть робочий тиск. Відстежуйте всі зміни за допомогою манометра.
4
Останнім кроком стане промивка системи опалення. Це необхідно для того, щоб позбутися від бруду, що потрапила в труби під час монтажних робіт. Для початку підключіть систему опалення до водопровідної лінії і підійміть тиск до 4 бар, відкрийте дренажі. Дочекайтеся, поки легкі суспензії будуть видалені. Після цього подайте в трубопровід звичайну воду, яка остаточно змиє все забруднення.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що для запуску системи опалення в зимовий час необхідно прогрівати приміщення і обладнання до плюсової температури. При цьому нагрівати воду більше, ніж до +20 градусів не варто.