Як зробити овоскоп.

При інкубуванні яєць в домашньому інкубаторі бажано знати при закладці, запліднені чи яйця, і як проходить їх подальший розвиток. Це можна контролювати за допомогою найпростішого овоскопа , який легко зробити своїми руками.
Вам знадобиться
  • Електрична лампочка, шнур, штепсель, підручні матеріали.
Інструкція
1
Досвідченим людям достатньо просто взяти яйце і подивитися його на включену лампочку або на яскраве сонячне світло із тіні приміщення і визначити його свіжість або придатність до інкубування.
2
Краще видно вміст яйця, якщо воно обмежене темним непросвечивающий фоном.Для цього візьміть, наприклад, лист картону формату А4, пофарбованого в чорний колір, і виріжте по його центру овал, розміром трохи менше яйця. Встаньте перед звичайним освітлювальним приладом - стельовим світильником, бра, настільною лампою. На відстані 30-40 см від світильника поставте перегородкою підготовлений лист і іншою рукою піднесіть до отвору яйце.
3
Ви побачите його нутро. Це буде, в залежності від терміну інкубації, або просто жовток і простір повітряного міхура, або з'явилися кровоносні судини, а на стадії, близькій до завершення інкубації, і цілком оформився курча.
4
Якщо ви займаєтеся виведенням курчат в домашньому інкубаторі регулярно, овоскоп потрібен буде практично постійно. У цьому випадку корисно буде зробити більш зручний прилад для просвічування яєць. Зробити його можна з самих різних підручних матеріалів. Головне - виберіть для себе зручне для вас положення яйця під час просвічування: вертикальне чи горизонтальне. Основні компоненти - корпус з негорючого матеріалу і електрична лампочка потужністю до 100 Вт. Крім цього знадобиться електричний шнур і при бажанні вимикач на ньому.
5
Наприклад, зберіть з жерсті або іншого негорючого матеріалу короб розмірами приблизно 30х30х30 см. Помістіть всередині патрон з лампочкою з виходом шнура з вилкою. На верхній поверхні виріжте овал для яйця, трохи менших розмірів, щоб яйце не провалювалося. Включайте прилад в мережу, кладіть на горизонтальний столик овоскопа яйце і розглядайте.
Корисна порада
Намагайтеся використовувати лампи мінімальній потужності і тримати яйце в овоскопі якомога менше, щоб не перегріти і не пошкодити зародку.
Овоскоп - це спеціальний прилад, який застосовується в кулінарії для визначення якості продуктів. Сьогодні він не надто поширений, проте може бути вельми корисним для господині на кухні.
Овоскоп являє собою апарат, який дозволяє перевірити якість яйця.

Робота овоскопа

Принцип дії цього апарату досить простий: він ґрунтується на просвічуванні яєць звичайної лампою. Для того щоб здійснити це просвічування, яйця встановлюють в спеціальні поглиблення на корпусі приладу, усередині якого розташовується лампа.Овоскопи звичайно працюють від мережі зі стандартним напругою в 220 Вольт і розраховані на одночасне просвічування кількох яєць. При цьому, однак, невеликі домашні овоскопи можуть дозволяти за один раз оцінювати якість тільки одного яйця. Залежно від кількості яєць, які одночасно можна закласти в овоскоп, будуть відрізнятися і інші його характеристики, наприклад розміри і вага аппарата.Прі цьому слід мати на увазі, що для роботи овоскопа можуть використовуватися різні типи ламп. Так, в деяких сучасних приладах застосовуються світлодіодні джерела світла, що виключає нагрівання яйця при просвічуванні, яке може привести до зміни його властивостей. Однак існують також апарати, в яких використовуються інші типи ламп, наприклад, галогенні. У цьому випадку прилад слід використовувати з обережністю: безперервне час його роботи має становити не більше 5 хвилин, оскільки після закінчення цього часу апарат звичайно встигає нагрітися. У такому випадку слід вимкнути його і дочекатися охолодження.

Застосування овоскопа

Яскравий джерело світла, яким забезпечений будь овоскоп, дозволяє помітити навіть невеликі дефекти перевіряється яйця. При цьому принцип його роботи забезпечує видимість як зовнішніх, так і внутрішніх дефектів. Проте слід мати на увазі, що перевіряється яйце має бути достатньо чистим, тому сильне забруднення поверхні ускладнює ідентифікацію дефектов.Імеющаяся практично в будь-якому яйці повітряна камера видна спостерігачеві в якості темної плями округлої форми, при цьому вона повинна мати фіксоване положення і не переміщатися при поворачивании яйця. Білок яйця в нормальному стані повинен виглядати майже прозорим, а жовток в хорошому яйці не повинен торкатися стінок, але може повільно рухатися при його поворачіваніі.А ось дефекти, наприклад тріщини та інші ушкодження, наявні на шкаралупі яйця, при просвічуванні на овоскопі будуть мати вигляд темних смуг або плям. Просвічування яйця на овоскопі дозволить виявити й інші можливі дефекти, наприклад розрив желтковой оболонки, в результаті якого білок і жовток в яйці можуть змішатися, наявність крові у білку або жовтку або інші сторонні включення в порожнині яйця.