Як зробити тепліше батареї. Як зробити теплими батареї в квартирі першого поверху.

Якщо в зимовий період часу у вашій квартирі і раніше холодно, хоча батареї теплі, не поспішайте замислюватися про зміну опалювальної системи. Для початку спробуйте поліпшити ефективність її роботи, а саме підвищити коефіцієнт тепловіддачі. Щоб забезпечити в своєму будинку тепла підлога або батареї , проведіть ряд заходів, які допоможуть підвищити тепловіддачу опалювальної системи.
Інструкція
1
Протріть батареї вологою ганчіркою, видаливши з них накопичилася бруд і пил, оскільки вона є одним з чинників, що перешкоджають поширенню тепла. Крім цього, перевірте, що всередині батареї теж чисті. Для цього запросіть сантехніка, який за допомогою спеціальних інструментів перевірить батареї . Промийте їх зсередини, якщо є така необхідність.
2
Якщо з чистотою все в порядку, спробуйте зробити наступне: перефарбуйте батареї в якій-небудь темний колір, оскільки він краще поглинає і випромінює теплову енергію. Для фарбування використовуйте розчинену в бензині емаль або фарбу на зразок цинкових білил. Після проведення даної процедури батареї будуть віддавати на 10-15% більше тепла.
3
Приклейте на стіну за батареєю фольгу або підкладіть під радіатор тепловідбивний екран. Він допоможе направити тепло в правильному напрямку від стіни в житлову кімнату. Тепловідбивний екран можна купити або зробити самостійно з металевого листа або фольги. Крім того, що екран буде відбивати тепло, він також буде і сам нагріватися, прогріваючи таким чином повітря.
4
Збільште загальну площу поверхні радіатора, в результаті чого збільшитися кількість отдаваемого тепла. Для цього закріпіть на батареї додаткові кожухи. Якщо батареї гріються зовсім слабо, використовуйте кожухи з алюмінію, оскільки цей метал досить швидко нагрівається сам і віддає тепло. Якщо ж в кімнаті тепло, батареї гріються добре, але їх часто відключають, то застосуйте масивний залізний кожух. Він довше нагрівається, але зате і довше віддає тепло.
5
На батарею направте вентилятор, щоб зняти з неї тепло. Додайте вентилятори таким чином, щоб гнати повітря в необхідному напрямку. В принципі, можете змонтувати вентилятори самостійно, використовуючи, наприклад, кулер від комп'ютера, і розташувати їх в нижній частині радіатора. Вони сприятимуть кращій циркуляції повітря від підлоги до стелі.
6
Також перевірте регулятор тепла на батареї: можливо, він прикручений, тому опалювальна система не забезпечує вас теплом повною мірою.