Як видалити свій фотоальбом.

Соціальні мережі займають велике місце в нашому сьогоднішньому спілкуванні з друзями і приятелями. Ми ділимося новинами і фотографіями з подорожей. Але з часом з'являється бажання щось прибрати і видалити зі свого профілю.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з доступом в інтернет, зареєстрований акаунт «Вконтакте».
Інструкція
1
Створення альбому «Вконтакте» - справа нескладна. Багатьом подобається викладати фотографії з усіх свят, поїздок, та й просто з повсякденного життя. Новинна стрічка кишить подіями з життя друзів, на фото миготять радісні обличчя. Але часто обставини життя змінюються і ось ми вже не хочемо бачити якийсь із альбомів в своєму профілі, не хочемо показувати певні фотографії кому б то не було.
2
Для початку визначтеся, чи хочете ви приховати альбом від друзів (усіх або деяких) або ж безповоротно його видалити. Налаштування приватності дозволяють бачити альбоми тільки вам, певним групам ваших друзів і навіть конкретним друзям зі списку. Якщо ж ви твердо вирішили видалити альбом, зробіть наступне.
3
Щоб видалити альбом, увійдіть в свій профіль «Вконтакте». Зліва в меню профілю виберіть «Мої фотографії». Перед вами з'явиться перелік альбомів, створених вами за весь час користування соціальною мережею.
4
Виберіть один з альбомів, який ви хочете видалити. Якщо ви не впевнені, що це той самий альбом, відкрийте його і перегляньте фотографії. Вгорі над фото з'явиться меню управління фотоальбомом («Редагувати альбом», «Коментарі до альбому», «До моєї сторінці»). Для видалення альбому з вашого профілю натисніть на «Редагувати альбом». Зліва під обкладинкою альбому є два рядки - «Змінити обкладинку» і «Видалити альбом». Виберіть другу, підтвердіть видалення.
5
Якщо ж ви абсолютно впевнені в тому, який альбом ви хочете видалити, то можна його не відкривати. На сторінці зі списком альбомів знаходите потрібний, внизу вибираєте «Редагувати альбом» і перед вами відкриється те ж саме меню, в якому під обкладинкою альбому потрібно вибрати «Видалити альбом» і підтвердити видалення одним кліком миші.