Як годувати хом'яків.

Ви довго мріяли про домашнього улюбленця. Щоб він був маленький, охайний, не вимагав багато догляду. Нарешті ви вибрали чарівного хом'ячка, принесли додому і посадили в клітку. Тепер непогано було б погодувати нового жителя.
Інструкція
1
Готовий сухий кормЕслі прийти в будь зоомагазин і попросити показати корм для гризунів, вас відведуть до кількох полкам, щільно заставленим пачками і пачечку, пакетах і пакетиках. Здавалося б, бери будь-який - і буде хом'яку щастя. Щастя буде, але тільки в тому випадку, якщо підходити до вибору з розумом. Корм не повинен містити багато великих шматочків, в ньому не повинно бути багато стебел трави. Якщо корм складається з декількох компонентів (зерно, сухофрукти, горіхи, спеціальні гранули), переконайтеся, що шматочки рівні, приблизно однакової форми - це показник качества.Постарайтесь віддавати перевагу кормів зарубіжних виробників. Вітчизняні корма хом'ячки теж люблять, але от алергія на них трапляється досить часто.
2
Свіжий кормНесмотря на те, що виробники кормів запевняють, що в їх складі є все необхідне для вашого улюбленця (і навіть трошки більше), не забувайте про свіжу їжу. Хом'яку буде приємно похрумтіти огірком або яблучком. Не захоплюйтеся виноградом - для хом'яка ця солодка ягода все одно що цукерка для человека.Но забувайте давати хом'яку нежарение горіхи: він із задоволенням сховає їх в защічні мішки, а через деякий час з'їсть.
3
ЛакомстваЛакомств для хом'яків безліч: тут і дропси, і зернові кошички, і зернові палички, які звірята із задоволенням гризут.Прі виборі орієнтуйтеся на виробника (краще, якщо він буде зарубіжним), на смак вашого хом'яка (може, він солодкий перець не любить) і на власний гаманець.
Зверніть увагу
У хом'яка в клітці завжди повинна бути свіжа вода
Корисна порада
По можливості вибирайте продукцію зарубіжних фірм. На корми вітчизняних виробників у хом'яків часто буває аллергія.Не потрібно годувати хом'ячка по годинах. Достатньо, щоб протягом дня в клітці стояла плошка, наповнена кормом. Протягом дня звірка можна пригощати свіжої їжею.