Як прибрати запис під кат.

Кат (від англійського "cut" - «різати») - скорочення тексту повідомлення в блозі до анонсу. На різних платформах для цієї операції використовуються різні HTML-теги. Однак є й універсальний спосіб прибрати текст під кат, використовуючи форму візуального редактора.
Інструкція
1
На блог-платформі відкрийте сторінку створення нового повідомлення. Встановіть режим «Візуальний редактор». Наберіть текст анонса і повний текст статті. Потім виділіть текст, який хочете приховати.
2
У верхній панелі знайдіть кнопку «Врізка». Кнопка може виглядати по-різному, зазвичай на ній зображується розрізана сторінка. На ілюстрації вказано, як вона виглядає на платформі ЖЖ. Клацніть по ній.
3
У діалоговому вікні введіть слово, яке буде відображатися після анонсу. При натисканні на нього відкривається повний текст статті, за замовчуванням це можуть бути фрази: «Далі», «Читати далі» або схожі. Зверніть увагу, що при розкритті повного тексту це слово зникає. Так що, якщо ви хочете зробити посиланням на повну статтю останнє слово анонсу, продублюйте його після ката.
4
Водночас більшість блогерів воліють користуватися HTML-тегами, хоча в якійсь мірі це трохи складніше. Запам'ятовувати все теги необов'язково, тим більше в інтернеті повно ресурсів енциклопедичного спрямування, що зберігають HTM-теги ряду прикрас для блогу (вставка картинки, використання таблиць, застосування кольорових рамок і виділень для тексту). Один з таких ресурсів зазначений у додатку до статті, але там не перераховані теги для ката на блог-платформах, за винятком ЖЖ.Узнать тег для іншої платформи не складає труднощів. Наберіть текст у візуальному редакторі, скористайтеся спеціальною кнопкою «Врізка». Потім натисніть кнопку «HTML-режим» або «Джерело» (назва міняється залежно від ресурсу, суть залишається). Набране повідомлення відкриється у відповідному режимі.
5
Теги ката відображуються перед фразою «Читати далі» або подібної і закінчуються після прибираного фрагмента. При бажанні скопіюйте їх і збережіть в окремому файлі. Пізніше ви можете скористатися ними при оформленні нового повідомлення.
Зверніть увагу
На різних блог-платформах теги можуть змінюватися трохи або значно. Тому не застосовуйте теги з одного сайту (наприклад, Я.ру) на іншому (Лі.ру, Дайрі.ру і т.д.).