Як організувати власне виробництво.

Виробництво - як правило, дуже складний і важкий бізнес. Крім безпосередньої реалізації продукції бізнес-процес виробничої компанії розпадається на безліч дрібних підзадач. Щоб організувати власне виробництво, слід пройти як мінімум 8 кроків.
Інструкція
1
Вивчіть ринок, на який ви збираєтеся виходити. Ємність, основних виробників і постачальників аналогічних вашому товарів, мережу дистрибуції, неохоплених місця можливих продажів.
2
Намітьте збут. Визначте, яким чином ви зможете продавати свою продукцію. Прозондуйте, на яких умовах потенційні покупці готові співпрацювати з новим постачальником. Вивчіть пропозиції майбутніх конкурентів.
3
Ґрунтуючись на отриманій інформації, складіть хоча б приблизний бізнес-план. Приділіть увагу фінансовій стороні організації і запуску виробництва. Оцініть розмір початкового капіталу для старту діяльності. Заздалегідь продумайте систему оподаткування.
4
Знайдіть постачальників сировини. Крім вигідних закупівельних цін, постарайтеся також домовитися про доставку сировини безпосередньо на місце ведення бізнесу їх транспортом.
5
Вивчіть, яка дозвільна документація знадобиться для відкриття провадження. Йдеться про ліцензії, сертифікати та інших обов'язкових документах, які необхідно отримати до відкриття провадження. Проконсультуйтеся у відповідних державних структурах: Росспоживнагляді, пожежної інспекції та інших.
6
Знайдіть приміщення. Пошуком майбутнього місця розташування виробництва слід зайнятися саме після ознайомлення з вимоги контролюючих та наглядових організацій. Оскільки часто вимоги до виробництва поширюються і на приміщення, в якому воно розташовується. Не забудьте і про технічні і географічних характеристиках приміщення. Зручність навантаження і розвантаження, наявність під'їзних шляхів, близькість транспортних розв'язок, поверховість будівлі, підведення комунікацій, потужність електропроводки - все це необхідно врахувати. Також ці фактори впливають на величину оренди/вартості квадратного метра приміщення.
7
Вивчіть ринок робочої сили - складіть початкове штатний розклад і займіться підбором персоналу.
8
Після офіційної реєстрації виробництва і отримання всієї дозвільної документації укладіть договори з клієнтами. Протягом декількох місяців ваша задача - планомірно вийти на запланований обсяг реалізації.