Як зробити світлове графіті.

Світлове графіті - це особливий вид фотографії, де поверх зображення нерухомого об'єкта накладені яскраві світні лінії. Отримують їх за рахунок переміщення джерел світла, в той час як фотоапарат працює в режимі нескінченної витримки.
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш цифровий фотоапарат підтримує режим зйомки з нескінченною витримкою. Якщо ні, придбайте ще один. Він може бути і колишнім у вживанні, головне, щоб цей режим в ньому був. Врахуйте, що у стільникових телефонів з камерами цей режим відсутній практично завжди.
2
Купуйте до фотоапарата два аксесуари - хороший штатив і тросик для дистанційного спуску об'єктива. Найкращим варіантом буде й зовсім бездротової пульт дистанційного керування апаратом.
3
Візьміть фотоапарат і аксесуари до нього в місце, з якого добре видно будь-яка автострада. Врахуйте, що місце зйомки ні в якому разі не повинно бути мостом, а також з нього не повинні бути видні інші мости. Пов'язано це з тим, що зйомка мостів, а також використання їх як майданчиків для зйомки заборонені законодавством.
4
В якості часу для зйомки виберіть таке, в якому вже почало темніти, але повна темрява ще не настала. Бажано, однак, щоб вуличні ліхтарі вже були включені - вони додадуть знімку додаткову виразність.
5
Зробіть декілька знімків з витримкою тривалістю в кілька секунд. Пробуйте всякий раз використовувати різні значення діафрагми (якщо апарат підтримує нескінченну витримку, то він володіє і функцією ручного регулювання цього параметра). Всі знімки робіть зі штатива.
6
Іншу серію знімків робіть без застосування штатива. Під час витримки описуйте самим апаратом різні геометричні фігури: квадрати, трикутники, кола.
7
Зверніть увагу на те, що на кожній з фотографій ви побачите своєрідні «ріки» зі світла фар і задніх ліхтарів машин. На знімках другої серії ви виявите такі ж лінії (відповідної форми) зі світла вуличних ліхтарів. Але на них не буде чітко видно навколишніх предметів. Лінії від ліхтарів можуть бути переривчастими, оскільки вони харчуються змінним струмом.
8
Можна також переміщати по заданому контуру будь-яке джерело світла, від мобільного телефону до бенгальської свічки, перед об'єктивом нерухомого фотоапарата, включеного в режим нескінченної витримки.
9
Будинки, перенісши знімки в комп'ютер, щоб мати можливість переглядати їх з найкращою якістю, відберіть з них найбільш виразні. Невдалі знімки не видаляйте - раптом надалі ви створите на їх основі незвичайні колажі.
Зверніть увагу
Будьте обережні зі свічками та бенгальськими вогнями.