Як прати пуховик.

Пуховик хороший не тільки тим, що він добре зберігає від холоду і зручний в шкарпетці, але ще й тим, що його можна випрати в домашніх умовах, і немає необхідності здавати куртку в хімчистку.
Вам знадобиться
  • Три м'ячика для великого тенісу, щадне миючий засіб.
Інструкція
1
Звільніть кишені пуховика від вмісту, зніміть капюшон, отстегните від нього хутро (якщо він пристібається за допомогою блискавки). Якщо на рукавах або кишенях утворилися особливо брудні області, акуратно заперіть їх в мильній воді, намагаючись не намочити всі виріб. Вийміть з шлевок пояс. Застебніть пуховик на блискавку або на всі ґудзики, обов'язково виверніть підготовлену одяг навиворіт. Завантажте всі деталі (за винятком хутра) в пральну машинку. Чи не замочуйте куртку перед пранням, інакше пух, ставши важким від води, зіб'ється в грудки, які неможливо буде привести в порядок після.
2
Помістіть в барабан машинки три тенісних м'яча, обтягнутих повстю. Коли барабан буде обертатися, вони відіб'ють пуховик, і його наповнення рівномірно розподілиться по всьому виробу. Виберіть в меню делікатний режим, температура не повинна перевищувати 30 градусів. Засипте порошок в потрібний відсік або залийте рідкий миючий засіб. Не використовуйте ополіскувач або кондиціонер, він може залишити сліди у вигляді розлучень на пуховику, особливо на темній тканині.
3
Поперіть куртку в обраному режимі. Поставте повторне ополіскування, коли машинка закінчить прання. Віджимайте пуховик на делікатному режимі при невисоких оборотах.
4
Вийміть пуховик з барабана пральної машинки, ретельно струсіть. Повісьте на плічка так, щоб вони не деформувалося при сушінні під впливом сили тяжіння. Сушіть куртку в теплому місці. Періодично струшуйте, намагайтеся збити пух, якщо він сформувався в грудочки. Не сушіть пуховик в розстеленому вигляді на рушник, так він буде довго сохнути, і пух всередині нього може запліснявіти або загнити. Висохлу куртку як слід збийте пристосуванням для килимів з внутрішньої сторони. Виверніть, пристебніть всі деталі.