Як видалити з килима пластилін. Як очистити від пластиліну меблі.

Процес творчої роботи з пластиліном може закінчитися тим, що килим доведеться чистити. Зробити це можна за допомогою тепла, холоду або хімічних засобів. Але в будь-якому випадку роботу з очищення килима краще не відкладати і приступити до неї відразу, як тільки ви помітили забруднення.
Вам знадобиться
 • - лід або заморожені продукти з морозильної камери;
 • - фен;
 • - праска;
 • - скребок;
 • - паперовий рушник або серветки;
 • - високоактивний бензин або аерозоль для очищення салонів автомобілів;
 • - щітка;
 • - губка;
 • - засіб для килимів;
 • - пилосос.
Інструкція
1
Щоб очистити килим від пластиліну, максимально видаліть його шар за допомогою пластмасового скребка або щітки. Прикладіть до залишився плямі заморожений пакет з льодом або будь-які продукти з морозильної камери, наприклад пакет з м'ясом або куркою. Через 20 хвилин зробіть повторну очистку килима за допомогою скребка і щітки. Заморожений пластилін розфарбовується і його легко зчистити.
2
Замість холоду ви можете використовувати протилежний метод. Розігрійте пластилін за допомогою фена і видаліть його з килима, використовуючи паперовий рушник або серветку.
3
Другий спосіб видалити пластилін за допомогою теплового впливу. Нагрійте праску, прикладіть до забруднення паперову серветку або рушник, пропрасуйте місце забруднення. Пластилін вбереться в серветку.
4
Обидва способи, як холод, так і тепло не допомагають повністю впоратися з плямою від пластиліну, а лише сприяють максимально видалити основний прилип шар. Так як будь пластилін має в своїй основі барвник, то справлятися з плямою доведеться, використовуючи більш радикальні методи. Особливо це актуально для очищення світлих килимів.
5
Для повного видалення плями використовуйте високоактивний бензин або аерозоль для очищення салону автомобіля, який також містить у своєму складі високоактивний бензин і допомагає позбавитися від дуже стійких і жирних плям. Для використання бензину змочіть їм губку, нанесіть на килим, залиште на 30-40 хвилин, протріть оброблені місця медичним спиртом.
6
Для використання аерозолю рясно нанесіть засіб на місця забруднення, залиште на 30 хвилин, протріть спиртом. Іноді з першого разу може не вийти видалити весь шар пластиліну, в цьому випадку повторіть обробку. Якщо на килимі залишився запах бензину, нанесіть на оброблену поверхню засіб для килимів, дайте йому висохнути, пропилесосьте килим.
пластиліну називається матеріал, який використовують для ліплення різних виробів. Даний матеріал розвиває творчі здібності дитини, дрібну моторику рук. Ліплення є заняттям не тільки цікавим, але і корисним. При занятті дитини ліпленням необхідно одягати йому спеціальний фартушок. У цьому випадку і ваше чадо буде досить, і вам не доведеться морщити лоб, позбавляючись від плям на одязі.
Вам знадобиться
  • Мильний розчин
  • Щітка
  • Харчова сода
Інструкція
1
Часом діти самі того не бажаючи бруднять одяг. Впоратися з плямами пластиліну на одязі не всім вдається. Спробуйте видалити залишки пластиліну з одягу. Для цього покладіть річ на пів години в морозилку. Дочекайтеся поки пластилін застигне і сам відійде.
2
Якщо ж пластилін все ж ще залишився на одязі, візьміть ніж і акуратно спробуйте відскоблити його. Починайте від середини.
3
Потім візьміть мильний розчин. Налийте його в глибоку чашку і додайте трохи води.
4
Візьміть невелику щітку і намочіть її в мильному розчині. Втирайте цей мильний розчин в тканину, попередньо поклавши річ із зворотного боку.
5
Потім візьміть харчову соду і посипте їй намилене пятно.Через 5 хвилин продовжуйте очищати одяг щіткою.
6
Після того як проблемне місце намилили, залиште одяг на 30 хв.
7
Потім змийте теплою водою. Після проведення даної процедури покладіть річ в пральну машину і виперіть. Від плями не повинно залишитися і сліду.
Зверніть увагу
Якщо ваш одяг з натуральних матеріалів (льон, бавовна і т.д.) тоді використовуйте концентрований ізопропіловий спирт. З його допомогою теж можна позбутися від плям на вещах.Еслі ваш одяг зі штучних тканин, тоді ні в якому разі не використовуйте ізопропіловий спирт. Він просто роз'їсть ваш одяг.
Корисна порада
Виводити плями завжди потрібно від країв до середіне.Чтоби не зіпсувати тканину, треба спочатку випробувати засіб для чищення на клаптику такий же ткані.Прі чищенні щільних тканин під нижню сторону вироби підкладають шматочок білої тканини або фільтрованої паперу, а потім злегка просочують пляма рясно змоченим препаратом круговими рухами.