Як встановити накладної замок. Як поставити накладній замок відео.

Дверний замок є одним з головних елементів, що забезпечують безпеку приміщення. Накладні дверні замки трохи поступаються по надійності врізним замкам, але якщо ваша двері виготовлені з масиву або оцинкована, то накладної замок може забезпечити необхідний захист. Самостійна установка накладного замка потребують мінімальних зусиль і найпростіших інструментів.
Вам знадобиться
  • - кутник;
  • - шуруповерт;
  • - стамеска
  • - дриль;
  • - долотчатой свердло;
  • - олівець;
  • - ножівка;
  • - розвідний ключ;
  • - киянка.
Інструкція
1
Відміряйте і відзначте на внутрішній і зовнішній сторонах двері одну третину від її верху. Проведіть горизонтальну лінію на внутрішній стороні дверей за допомогою лінійки. Продовжіть лінію на торець дверей і її лицьову сторону.
2
Візьміть шаблон, що входить в комплект поставки накладного замку, і з його допомогою намітьте отвір під шурупи і циліндр.
3
Просвердлите в центрі розмітки невелике наскрізний отвір. Вставте в дриль долотчатой свердло. Висвердлите отвір, що збігається по діаметру з циліндром замку.
4
Вставте циліндр і фіксує кільце в отвір із зовнішнього боку дверей.
5
Зафіксуйте установчу пластину накладного замкаМонтажная пластина встановлюється з внутрішньої сторони дверей і кріпиться за допомогою шурупів. Просвердлите отвори під шурупи і зафіксуйте монтажну пластину. При цьому передній край пластини повинен знаходитися на одному рівні з краєм дверей.
6
Обріжте з'єднувальний стержень. Слід врахувати, що з'єднувальний стержень циліндра замка повинен виступати за монтажну пластину приблизно на 12 мм. Відміряйте потрібну довжину, затисніть з'єднувальний стержень розвідним ключем і акуратно відпиляйте зайве за допомогою ножівки. Виробники замків спеціально роблять сполучні стрижні великої довжини для того щоб замки підходили до дверей будь-якої товщини.
7
Натисніть на кнопку, розташовану на корпусі накладного замка, звільнивши засувку. Зіставте проріз, розташовану на задній стороні корпусу запірного пристрою, і з'єднувальний стержень. Зафіксуйте замок на монтажній пластині за допомогою гвинтів.
8
Встановіть засувку замку в положення «закрито». Намітьте на дверній коробці положення низу і верху язичка засувки. Прикладіть запірну планку до дверної коробки по зробленим раніше мітках і відзначте її контур.
9
Пробийте паз під запірну планку замка за допомогою стамески й киянки. Встановіть запірну планку в паз, закрийте двері і перевірте правильність установки. При необхідності поглибте паз. Зробіть отвори і зафіксуйте запірну пластину. Накладної замок встановлений.