Як заправити газовий балон. Як заправляти газове обладнання процес картинки.

У більшості випадків, коли в газовому балоні закінчується газ, простіше купити газовий балон, ніж намагатися його заправити. Однак, як зазвичай, люди хочуть заощадити кошти і знайти спосіб, як заправити газовий балон, щоб уникнути покупки. Насправді, зробити це не так вже й складно. Просто дотримуйтесь певної інструкції та дотримуйтесь заходів безпеки.
Інструкція
1
Отже, візьміть звичайний побутовий газовий балон з вентилем (від 5 до 300 літрів). Встановіть його догори ногами, щоб забезпечити витікання саме рідкого газу. Для цього можете виготовити спеціальну підставку або підвісити його на мотузці. Також можете просто покласти його у велике старе крісло. Варіантів маса, головне, щоб позиція балона була стійкою і надійною.
2
Далі зберіть заливальне систему, яка складається з двох шлангів, перехідника, крана і різьбовій головки. Кран, шланги, перехідник і манжети краще візьміть з газового обладнання, бажано для рідкого азоту. Це забезпечить довговічність системи. Якщо ви візьмете звичайні водопровідні крани і трубки, то система швидко зламається. Всі зберіть і міцно закріпіть муфтами. Редуктор не використовуйте, він тільки буде сповільнювати процес заправки.
3
Перехідник наверніть на різьблення газового балона. Кран знадобиться вам для регулювання подачі газу. Вентиль балона намагайтеся не використовувати, оскільки він досить швидко вийде з ладу. Головку на газову різьбу візьміть зі старого різака або пальника. У випадку з різаком все вже готове для кріплення до шланга, а з пальником, можливо, доведеться довше повозитися, оскільки її діаметр недостатньо великий для шланга. Цангу краще зробіть металеву, не використовуйте пластик. Якщо зайнятися цим впритул і розібратися у всіх деталях, створення системи для заливки газу не займе у вас більше одного дня.
4
Тепер приступите безпосередньо до заправки. Газ тече відносно повільно, тому на заправку одного балона піде від трьох до п'ятнадцяти хвилин, залежно від зібраної системи та обсягу балона. На будь-якому балоні вказана вага газу, тому контролювати заправку можна за допомогою ваг. Або на око: після заповнення половини балона, стравити газ і заповніть балон до верху.
5
Якщо заправку проводити акуратно і згідно з усіма правилами, то можна заправляти балон від трьох до десяти разів. Головне, пам'ятайте, що якщо на балоні з'явилися які-небудь зовнішні пошкодження, краще не ризикувати і купити новий.