Як знайти собаку.

Найсумнішим відкриттям в житті початківця собаківника може бути те, що собаки тікають. Якою б ідеальною витримкою вона не володіла, якою б вихованої була, досить вибуху петарди в новорічну ніч, щоб собака зірвалася з повідця і втекла.
Інструкція
1
Як правило, ні заклики, ні ласощі в цьому випадку не допомагають - тварина занадто злякано, щоб зрозуміти вас.Чтоби не втрачати часу, обійдіть район, пройдіть по місцях, де зазвичай гуляєте. Може бути, собака сховалася в одному з них.
2
Якщо перші пошуки не допомогли, починайте розвивати активну діяльність. Роздрукуйте фотографії собаки і невеликий супровідний текст, розклейте оголошення по району.В тексті оголошення мають бути вказані кличка собаки, порода, стать, вік, окрас, інформація про те, де і коли собака втекла.
3
Обдзвоніть знайомих, які живуть поруч з вами. Можливо, хтось із них бачив вашу собаку.
4
Якщо собака породиста, обдзвоните все розплідники в місті, які вам відомі. Може бути, собаку знайшли і передали в один з них.
5
Зверніться на форуми чи спільноти. Створіть тему, опублікуйте фотографію собаки і невеликий текст. Обов'язково вкажіть район пошуку.
6
Відвідайте найближчі ветеринарні клініки. Можливо, з вашої утікачкою щось сталося, і добрі люди відвезли її до лікарів.
7
Обдзвоніть собачі притулки. Іноді втекли собаки потрапляють туди.
8
В найближчий вихідний поїдьте на пташиний ринок. Нерідкі випадки, коли собаку крадуть, щоб потім вигідно продати.
9
Незайвим буде і звернення в міліцію. Пам'ятайте, що за законом ваша собака - це ваше особисте майно. Правоохоронці зобов'язані зробити зусилля, щоб знайти вашого вихованця.
Корисна порада
Прикріпіть до нашийника собаки жетон з номером вашого телефону.