Як видалити побілку зі стін. способи видалення побілки зі стін відео.

Видалення побілки або клейової фарби зі стін - один з основних підготовчих етапів ремонту кімнати або квартири. Очищення стін від побілки представляє досить трудомісткий і складний процес, особливо якщо поверхня стін має нерівності.
Інструкція
1
У більшості випадків, якщо повний ремонт робиться вами перший або другий раз в житті, процес видалення побілки займе набагато більше часу, ніж зняття старих шпалер. Перед тим як приступити до виконання роботи, застеліть підлогу клейонкою або поліетиленом, якщо даних матеріалів немає - декількома шарами газет. У такому випадку будьте акуратні - газети можуть розмокнути і пропустити бруд на підлогове покриття. Кращий варіант захисту підлоги під час ремонту - широкий гофрований картон.
2
Як тільки підготовка для прибирання підлогового покриття закінчена, намочіть крейда теплою водою, перш ніж взятися за його видалення. Намочіть всю площу стін и, а потім другий раз промочите поверхню стін и «шматками» приблизно по 1 кв.м. Шари побілки знімайте з допомогою шпателя, після чого ретельно змийте залишився під побілкою тонкий шар крейди. Мел потрібно видаляти, починаючи зверху. Проводьте роботи макловицей, великий маховою кистю або поролоновою губкою.
3
При видаленні побілки якомога щільніше притискайте мокру губку до стін ке і рухайте нею вгору-вниз. Частина барвника буде вбиратися губкою. Її необхідно якомога частіше промивати у відрі з водою (не в раковині і не у ванній!). Якщо губка буде містити крейда, ви не зможете якісно і без бульбашок наклеїти нові шпалери. Вони будуть відставати від стін при зміні температурного режіма.В іншому випадку ви не зможете якісно наклеїти шпалери, оскільки вони будуть відставати від стін : спочатку незначно (у кутах нагорі), а потім при щонайменшій зміні температурного режиму і рівня вологості в приміщенні на стін ах утворюються бульбашки. У результаті нерівномірного натягу шпалери можуть розірватися.
4
На очищену від побілки стін у можна наносити зміцнюючу грунтовку. Для виконання цієї операції буде потрібно пензлик і валик. Якщо основа стін и сильно вбирає ґрунтовку, її потрібно рівномірно нанести на поверхню стін и кілька разів.