Як видалити полинялі плями. вивести пляму від линьки чорного.

У кожної господині іноді трапляються неприємності, наприклад, коли через неуважність до зазначених на етикетці рекомендаціям з прання тієї або іншої речі тканина линяє. Ситуація поправна, якщо скористатися кількома порадами.
Інструкція
1
Плями на білій тканині, що з'явилися в результаті невдалої прання, можна спробувати вивести за допомогою «Комета» або будь-якого іншого, більш дешевого відбілювача, якими рясніють прилавки господарських магазинів. Тільки перед використанням прочитайте інструкцію. На кольорових речах забруднення можна обробити «Ванішем».
2
«Антілін» допомагає виводити тільки чужі барвники з тканини. Власний малюнок при обробці не страждає.
3
Зіпсовані після линьки речі можна спробувати врятувати таким чином: прокип'ятіть їх, якщо така обробка допускається виготовлювачами тканини. Після цього, якщо кип'ятіння не допомогло, приготуйте суміш з половини столової ложки великої кухонної солі, однієї столової ложки крохмалю, однієї столової ложки розведеною у воді лимонної кислоти, однієї столової ложки наструганного на тертці господарського мила. З вивороту на пляму накладається приготована суміш на 12:00. Після цього річ можна випрати, висушити і пропрасувати праскою. Плями зазвичай зникають після такої обробки.
4
Також можна позбутися від кольорових розлучень від фарби з полинялого речі, потримавши її в гарячому розчині нашатирного спирту. Вам знадобиться каструля з гарячою водою і один пухирець нашатирного спирту. Правда, вам після цього доведеться довго прополаскивать речі, щоб позбутися специфічного запаху.
5
Відновити колір тканини можна, використовуючи засоби проти фарбування від компанії Dr.Beckmann. Вони дозволяють видаляти з полинялих речей фарбу відразу після прання. Можливе використання, як для машинного, так і для ручного прання.
6
Існують ще спеціальні серветки, які служать пастками для кольору, вони, якщо їх додавати в пральну машину, не дозволяють речам злиняти. Таким чином ви позбавитеся від проблем, які доставляють речі з нестійкими барвниками.