Як налаштувати камеру на телефоні Nokia.

Стільникові телефони Nokia, обладнані камерою, мають досить гнучкою системою налаштувань. В них можна міняти практично всі параметри, які піддаються ручному зміни в звичайному цифровому фотоапараті. Ніякого додаткового програмного забезпечення для цього не потрібно.
Інструкція
1
Включіть в телефоні режим камери. Для цього натисніть і утримуйте кнопку зйомки, розташовану на бічній панелі апарату, поки не з'явиться інтерфейс камери. Можна викликати її і через меню: «Зображення» - «Камера».
2
Поверніть телефон екраном вліво. Натисніть ліву софт-клавішу (вона виявиться внизу). З'явиться меню налаштувань камери.
3
Вибравши в меню пункт «Режим Відео», ви зможете знімати відеофільми. Для виходу з цього режиму знову викличте меню, після чого виберіть пункт «Режим фото».
4
Виберіть в меню пункт «Друга камера» для зйомки додатковою камерою, розташованою над екраном. В цьому режимі зйомку виробляєте, тримаючи телефон не горизонтально, а вертикально. Знімати таким чином можна як фото, так і відео. Потім перейдіть в звичайний режим, обравши в меню пункт «Основна камера».
5
Пам'ятайте, що в телефоні замість автоматичної використовується, так звана, фіксоване фокусування. Апарат має поруч з об'єктивом важіль, що дозволяє вибирати режим зйомки з відстані менше метра («квітка»), або більш метра («гори»), аналогічно функції «Close-Up" в фотоапараті Polaroid 636. Для зйомки із зовсім близької відстані (кілька сантиметрів), крім перемикання положення важеля, може знадобитися також притулити до об'єктиву наявну у вас лупу будь-якого типу.
6
У режимі фотозйомки виберіть в меню пункт «Налаштування фото». Потім виберіть один з режимів зйомки, встановіть режим роботи спалаху (спрацьовувати завжди, чи не спрацьовувати ніколи, спрацьовувати в залежності від освітленості), спосіб зйомки (кольорова, сепія, чорно-біла, негатив). При бажанні, вручну виберіть одну з установок балансу білого, налаштуйте витримку, різкість, яскравість, контрастність, насиченість.
7
В пункті меню під назвою «Налаштування» (він є як в режимі фото, так і в режимі відео) виберіть якість зображення, наявність звуку (для відео), місце збереження знімків (краще, якщо це буде карта пам'яті) , а також налаштуйте бажаним чином інші параметри. Візьміть за правило не зраджувати ті настройки, призначення яких вам невідомо.