Як підключити інтернет в телефоні MTS.

Мобільний оператор MTS по праву вважається самим популярним не тільки в Росії, але і на всьому пострадянському просторі. Це можна легко пояснити різноманіттям тарифних планів, які відкривають перед кожною людиною широкі можливості вибору найбільш оптимального виду підключення.
Інструкція
1
Кілька років тому у цього оператора з'явилася послуга використання високошвидкісного інтернету . Її вартість спочатку була досить високою, але на сьогоднішній день вона стала доступною практично для всіх користувачів MTS. Варто відзначити, що якість і стабільність інтернет підключення через мобільний телефон нічим не відрізняється від підключення через оптоволокно.Еслі ви хочете підключити інтернет до мобільного телефону, зайдіть в меню телефону і виберіть пункт "wap-браузер".
2
Відкрийте настройки профілю та створіть новий обліковий запис. Вкажіть наступні настройкі.Названіе профілю: MTS internetДомашній URL: сайт мобільного оператора MTSКанал: GPRS Проксі: виключітьІмя: mts Пароль: mtsПункти DNS1, DNS2 не змінюйте. Він настроятся автоматично мобільним оператором.
3
Після введення всіх цих даних натисніть "Зберегти зміни". Потім змініть поточний профіль на MTS internet і натисніть "Вибрати". Налаштування закінчена, тепер ви знаєте, як підключити інтернет на телефон. Запустіть браузер, який ви використовуєте для перегляду сайтів, і перевірте інтернет з'єднання. Якщо інтернет відсутній, зверніться до мобільного оператора, співробітники якого в найкоротші терміни постараються вирішити вашу проблему.
4
Мобільний інтернет дозволить вам не тільки спілкуватися з друзями в соціальних мережах, але й постійно бути в курсі останніх подій та новин. Незважаючи на те, що вартість мобільного інтернету трохи вище оптоволоконного, з кожним роком все більше людей відкривають його для себе і залишаються задоволені. Також мобільний інтернет можна використовувати на ноутбуці або персональному комп'ютері, достатньо придбати у мобільного оператора спеціальний модем, який має вигляд флешки. Поповнивши баланс, активуйте його і можете насолоджуватися переглядом своїх улюблених сайтів і спілкуванням з друзями. Підключити інтернет через модем такого типу досить просто, вставте його в usb роз'єм на комп'ютері та дотримуйтесь інструкцій програми установки, на екрані. Не забудьте перед цим вставити в CD-ROM диск з усією технічною документацією та драйверами під цей модем.
Користуватися мобільним телефоном лише для здійснення дзвінків і обміну SMS-повідомленнями накладно. Спілкуватися по електронній пошті, використовувати ICQ, Jabber і Mail.Ru Агент значно вигідніше. Для цього необхідно правильно налаштувати у своєму телефоні доступ до інтернету .
Інструкція
1
Переконайтеся, що ваш телефон має функцію доступу в інтернет через призначену для цього точку доступу (APN). Якщо апарат підтримує роботу тільки з точкою доступу, призначеної для WAP, використовувати його для виходу в інтернет невигідно. Такий телефон слід відразу поміняти.
2
Переконайтеся, що у вас підключена послуга доступу в інтернет. Якщо ви не впевнені в цьому, зателефонуйте в службу підтримки оператора і задайте відповідне питання консультанту. При необхідності повідомте йому, на кого зареєстрований номер і попросіть підключити послугу.
3
Навіть якщо телефон підтримує точку доступу, призначену для роботи з інтернетом, може виявитися, що в за замовчуванням в ньому налаштовані параметри доступу для WAP. Перевірте це, і якщо виявиться, що ваші побоювання були не марними, телефон доведеться перенастроювати.
4
Найпростіший спосіб перенастроювання телефону - запросити повідомлення автоматичної конфігурації. Для цього вам також доведеться зателефонувати в службу підтримки свого оператора. Чітко поясніть консультанту, що вам необхідні настройки саме для інтернету, а не для WAP. Коли консультант вишле вам повідомлення конфігурації, відкрийте його і активуйте настройки. Потім переконайтеся, що вони дійсно відповідають APN для інтернету, а не для WAP.
5
Деякі телефони забезпечені списками готових конфігурацій доступу для різних операторів. У більшості випадків, для кожного оператора наведені варіанти налаштувань як для WAP, так і для інтернету. Виберіть ту з них, яка відповідає вашому оператору і APN для інтернету . Потім переконайтеся, що обрана вами конфігурація дійсно відповідає цій вимозі.
6
Нарешті, налаштувати точку доступу в інтернет можна і самостійно. Необхідні для цього цього рекомендації можна отримати на сайті оператора. Також їх може вам продиктувати консультант служби підтримки. В цьому випадку також необхідно впевнитися, що вами налаштована точка доступу саме для WAP, а не інтернет. Пам'ятайте, що у деяких операторів при помилку в налаштуванні доступ до мережі все одно працює, але тарифікується за WAP-розцінками.
7
Якщо після правильного налаштування телефону GPRS все одно не працює, перезавантажте апарат.
8
Поцікавтеся, чи надає ваш оператор безлімітний доступ за невелику абонентську плату. При бажанні активуйте цю послугу.