Як назвати тварину.

Ось і настав радісний день: у вашому будинку з'явився домашній улюбленець. Кошеня, щеня, щурик - та хіба мало пухнастих звірят можуть принести радість? Однак відразу ж після появи нового мешканця можуть виникнути проблеми: як назвати тварину?
Інструкція
1
Перше, що приходить в голову - це ідея відштовхнутися від асоціацій, які викликає ваш новий вихованець. Пухнастий або дуже "балакучий" кошеня може стати пухнастиків або мугикаючи, пустотливий щеня, якому не сидиться на місці - Шариком ... Не варто думати, що такий підхід дуже банальний. Одного разу черепашку назвали Карлою, бо візерунок на панцирі нагадав господарям пальто Карли Дельпонте.
2
Якщо ваш улюбленець породистий і має родовід, то, швидше за все, ім'я у нього вже є. Правда, напевно не надто милозвучне. Чи не будете ж ви на прогулянці перераховувати всі титули батьків маленького чемпіона? Довге ім'я може залишитися в паспорті тварини, а ви можете придумати кличку, яка відповідає характеру малюка або вашим уподобанням. Зрештою, чому ви не можете назвати улюбленицею Принца Вільяма Фенечкой, бо вам так хочеться? Але якщо ім'я в паспорті недовге і звучне, то можна залишити і його. Алабай Жай, названий так за першою літерою імені батьків, прекрасно відгукується на свою кличку.
3
Якщо фантазія вичерпалася, покличте на допомогу друзів або колег. Помістіть в своєму блозі фотографію вихованця і задайте одне єдине питання: "Як би ви його назвали?". Буквально через кілька хвилин у вас з'явиться вибір з десятків імен, одне з яких абсолютно точно підійде вашому улюбленцю! Одного разу проблема виникла з тим, як назвати кошеня. Занадто прості імена йому не підходили, занадто вишукані - теж. Після того, як господарі попросили про допомогу, хтось написав: "Та це ж вилитий Коржик!". Дійсно, краще ім'я для цього кошеняти було складно придумати.
Зверніть увагу
Не називайте тварина ім'ям друзів або родичів. Їх це може обідеть.Не називайте вихованця ім'ям загиблого або зниклого домашнього улюбленця. Навіщо наганяти погані спогади?
Корисна порада
Для привчання до нового імені на перших порах підійде ласощі. Через деякий час можна буде обійтися і погладжуванням.