Як навчитися водінню автомобіля. Як не бояться сідати за рудь автомобіля.

Недосвідчених водіїв мучать страхи і сумніви з приводу майстерності свого водіння. Але через це пройшли всі, хто зараз гордо називає себе професіоналами. Домогтися впевненого і грамотного водіння можна тільки наполегливими тренуваннями і психологічною стійкістю.
Інструкція
1
Правило перше: права треба отримувати тільки законно. Багатьом учням автошкіл здається, що їх незаслужено завалюють на іспиті з водіння. Але повірте, ніхто не ставить мети вас завалити, а просто адекватно оцінюють. Ті огріхи, які допустимі в звичайній дорожній ситуації, не проходять на іспиті. Якщо ви не можете здати елементарний іспит з водіння, то як ви збираєтеся їздити в реальних міських умовах. У багатьох учнів занадто завищено думка про свої здібності. А адже незаконно отримані водійські права - це ще й тонкий психологічний настрой з негативним забарвленням.
2
Правило друге: ні дня без руху. Щоб закріпити отримані в автошколі навички, необхідно їздити кожен день. Навіть якщо поки немає впевненості виїжджати на жваву трасу, тренуйтеся вечорами по району або на тихій парковці. Зараз вам треба довести до автоматизму деякі маніпуляції і маневри: початок руху, перемикання швидкостей, екстрене гальмування, парковка, розворот в обмеженому просторі. Якщо машини у вас поки немає, але ви плануєте її купити в найближчі місяці, беріть уроки водіння з приватним автоінструктора. І на власний автомобіль ви вже сядете в повній впевненості.
3
Правило третє: не можна соромитися свого статусу. Багато новачків бояться, що досвідчені водії будуть поводитися з ними зневажливо, і не вішають на заднє скло знак «У» або знак оклику. До речі, останній необхідно за законом вивішувати тим, у кого стаж водіння менше двох років. Більшість водіїв, навпаки, при вигляді такого знака поводяться більш акуратно, адже ніколи не знаєш, чого чекати від новачка. І повірте, недосвідченого водія завжди на дорозі видно і без розпізнавальних знаків. Тільки в цьому випадку він ризикує бути обсігнален в разі свого невірного маневру.