Як створити свій бізнес без вкладень.

Кожна людина мріє про власну справу. Але перепоною стає відсутність стартового капіталу. Однак у багатьох випадках власний бізнес можна відкрити без значних грошових вкладень, інвестувавши лише власний розум, знання та вміння.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - обладнання для діяльності;
  • - реклама.
Інструкція
1
Головне для початку вдалого бізнесу - хороша ідея. Є деякі приклади заняття бізнесом, в яких можна починати розвивати свою діяльність практично з нуля.
2
Якщо ви вмієте добре шити, можете зайнятися пошиттям одягу на замовлення. Для цього достатньо мати швейну машинку. Тканина та фурнітуру нехай приносять клієнти, щоб позбавити вас від покупки витратних матеріалів. З часом, коли ваші доходи збільшаться, можна відкрити швейне ательє, тим більше що зараз пошив одягу на замовлення досить затребувана послуга. Крім того, можна займатися ремонтом одягу.
3
Інший популярний вид бізнесу без значних інвестицій - створення інтернет-студії. Але для цього потрібно розбиратися в інтернет-технологіях. Як правило, студія займається розробкою сайтів, створює дизайн веб-сторінок і різних додатків. Для запуску такого проекту потрібно мати комп'ютер і відповідне програмне забезпечення.
4
При наявності часу і вміння можна стати «майстром на годину». Тобто виконувати господарські та побутові роботи: прибивати полички, міняти розетки, крани і т. П. Природно для цього потрібно мати необхідні інструменти, але головний акцент тут робиться на майстерність людини. При великих обсягах замовлень можна організувати цілу фірму, залучаючи інших спеціалістів і вираховувати від їх роботи відсоток за посередницькі послуги.
5
Крім вищезазначених занять, не потребує значних коштів оренда та продаж квартир, надання послуг домробітниці, вирощування грибів або ягід, випічка тортів на замовлення і т. П.
6
Досить популярний вид заробітку - створення різних виробів і сувенірів власними руками. Якщо виріб оригінальне й цікаве, воно обов'язково знайде свого покупця.
7
Потенційним клієнтам можна запропонувати також послуги перекладача, бухгалтерські послуги і т. П. Крім спеціальних знань і наявності комп'ютера, тут більше нічого не знадобиться.
8
При створенні свого бізнесу зверніть увагу на рекламу. Без неї важко буде вийти на ринок. Можна користуватися дошками безкоштовних оголошень в інтернеті, а також не варто забувати про так зване «сарафанне радіо». Особливу увагу приділіть якості своїх послуг і товарів, щоб не загубитися в високій конкурентному середовищі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a5YNdHTbUrQ
Ідея початківців підприємців про бізнес без витрат те саме що прагненню вчених винайти вічний двигун. Однак навряд чи варто стверджувати, що це неможливо. Принаймні, все ж існує кілька варіантів створити бізнес без особливих вкладень.
Інструкція
1
На радість багатьох поточний рівень розвитку Рунета і глибина його проникнення в маси цілком дозволяють створити віртуальний бізнес «з нуля» в мережі. Однак перше, що варто прийняти як об'єктивну даність - абсолютно без витрат нічого створити не можливо. Будьте готові до того, що витрати, хоча б мінімальні, вам все одно знадобляться. Наприклад, на створення сайту або офіційну реєстрацію як ІП.
2
Існує декілька способів відкрити бізнес в інтернеті. Перебираючи варіанти, зверніть увагу на три перевірених часом можливості: фріланс, створення інфопродуктов та участь в партнерських програмах.
3
Щоб розпочати бізнес в мережі, почніть з занурення у фріланс-роботу. Фріланс зазвичай починається як хобі і захоплення, що приносить невеликі гроші. При успішній роботі з плином часу дохід від хобі починає конкурувати з середньою зарплатою в регіоні. В цей момент фрілансер реєструється як підприємець. Таким чином, захоплення стає дохідним бізнесом. Очевидно, що далеко не будь-які послуги можуть бути надані віддалено. Щоб зрозуміти, чи зможете ви застосувати свої навички в інтернеті, відвідайте великі біржі фрілансерів. Оцініть, які напрями фріланс-роботи взагалі існують, і які з них найбільш затребувані.
4
Спробуйте створити і продати навчальні курси, електронні книги, одним словом, інфопродукти через інтернет. Крупних фінансових витрат на створення книги або курсу вам не буде потрібно. Зазвичай цілком достатньо вмінь і навичок володіння комп'ютером. І, звичайно, необхідно розбиратися в темі, по якій створюється матеріал, на професійному рівні. Для продажу власного продукту вам знадобиться створити як мінімум окремий сайт.
5
Беріть участь в партнерських програмах інших авторів. Заробіток на партнерських програмах припускає, що ви будете продавати чужі інфопродукти. Ваш дохід буде складатися з партнерської комісії.
Корисна порада
За даними фонду «Громадська думка», 50 мільйонів росіян (43% населення країни) є користувачами глобальної мережі, з них 36 млн (31%) виходять в онлайн щодня.