Як збити температуру у новонароджених. регідрон дітям.

Поява у малюка ознак тієї чи іншої хвороби вимагає негайної реакції з боку батьків та лікарів. Це пов'язано з тим, що багато процесів в дитячому організмі протікають дуже швидко. Одним з перших ознак захворювання є підвищення температури тіла. Існує кілька способів її зниження, однак пам'ятайте, що всі заходи повинні проводитися за рекомендацією вашого педіатра.
Інструкція
1
нелікарські зниження температуриЕті способи ви можете використовувати до приходу лікаря, щоб полегшити стан малюка. Провітріть кімнату, адже новонародженому і так важко і жарко, тому свіже повітря допоможе створити комфортну атмосферу для нього. Вентилятор і кондиціонер можна використовувати тільки в тому випадку, якщо струмінь повітря не потрапляє безпосередньо на дитину. Якщо малюк часто потіє, міняйте одяг. Краще використовувати бавовняну білизну. Також частіше міняйте пелюшку, на якій лежить малюк. Витріть тіло дитини серветками, змоченими в теплій воді. Також можете зробити малюкові компрес на лоб із серветки, зволоженою водою кімнатної температури.
2
Обов'язково поїть дитину По-перше, рясне потовиділення природним чином допоможе знизити температуру. По-друге, ви уникнете зневоднення дитячого організму. Як правило, новонародженим рекомендують давати по чайній ложці кип'яченої води кожні півгодини. Якщо ваш малюк дуже сильно потіє, то можете давати воду через двадцять хвилин. Не старайтесь поїти дитину більше ніж потрібно, так як через розтягнення стінок шлунка у малюка може з'явитися блювотний рефлекс.
3
Зниження температури за допомогою ліків Почати давати дитині ліки можна тільки після огляду лікарем-педіатром. Зазвичай він призначає якісь жарознижуючі засоби, а також противірусні та імуностимулюючі препарати. Для новонародженої дитини краще вибрати ліки у формі крапель, розчинів і свічок. Строго дотримуйте послідовність прийому лікарських засобів та їх дозування. Краще теж підмішувати ліки в молочні суміші або їжу, так як в недоїденою їжі може залишитися значна доза ліків.
Зверніть увагу
Ніколи не починайте лікування новонародженого малюка без огляду лікаря та призначення їм лікарських засобів, адже температура у немовляти може підніматися не тільки від простудних захворювань. Не лікуйте вашого малюка аспірином і анальгіном, так як ці ліки можуть викликати важкі ускладнення у новонародженого.