Як лікувати коросту у дітей.

Коростявий кліщ легко передається через предмети побуту, тому зараження коростою в дитячих колективах відбувається хоч і не часто, але досить швидко. Але як своєчасно виявити, вилікувати і потім попередити цю заразну хворобу? Це питання цікавить усіх батьків.
Інструкція
1
Оглядайте регулярно поверхню шкіри малюка, оскільки короста може проявлятися через один-два місяці з моменту зараження. І якщо на шкірі у дитини з'явилися сліди, що нагадують сірі подряпини, з точковими ходами і малюк постійно їх розчісує (особливо в нічний час - період активності чесоточного кліща), зверніться до лікаря - дитячого дерматолога - для встановлення точного діагнозу.
2
Проявіть наполегливість у проведенні лабораторної діагностики, за умови, якщо лікар поставив інший діагноз тільки по зовнішньому огляду. Це важливо для правильного лікування, оскільки у маленьких дітей короста часто протікає під виглядом алергії, дерматиту та екземи.
3
Заізолюйте дитини від оточуючих при підтвердженні діагнозу «короста». Це запобіжить і його повторне зараження, і зараження оточуючих його дітей.
4
Лікування інсектицидними (протипаразитарними) засобами використовуйте тільки за призначенням лікаря, оскільки препарати можуть мати протипоказання, а дозування і курс лікування часто залежать від віку дитини.
5
Для лікування корости у дітей призначають 10% суспензію бензилбензоату (нанесіть рівномірним шаром на чисту шкіру на 1-й і 4-й день лікування). Після втирання препарату в шкіру одягніть дитині чистий одяг. Через два дні після другого втирання суспензії искупайте малюка і знову переодягніть.
6
Також для лікування корости застосовують аерозоль - «Спрегаль». Він призначений для разової обробки шкіри. Розпорошите його по всій поверхні шкіри, крім обличчя і голови, на відстані 20-30 см. При обробці шкіри закрийте дитині очі і рот вологою серветкою. Через 12 годин після нанесення препарату, тобто вранці, ретельно вимийте дитини з милом.
7
Не менш поширене використання для лікування корости «медіфокс». Перед застосуванням розведіть 1/3 частина флакона 100 мл кип'яченої води (22оС) і змащуйте шкіру дитини на ніч три дні поспіль. На четвертий день искупайте малюка і одягніть йому чистий одяг.
8
Лікування корости у дітей також проводиться 10% сірчаної маззю. Протягом тижня на ніч змащуйте сірчаної маззю всю поверхню шкіри, крім обличчя і голови. Наприкінці лікування искупайте малюка і поміняйте йому натільну і постільну білизну.
9
Після закінчення лікування корости зробіть повторну діагностику, щоб виключити або підтвердити необхідність повторного курсу лікування.
10
На період лікування обробляйте кімнату і розташовані в ній предмети миючими засобами. Поміняйте постільна білизна на початку і в кінці лікування, а колишнє замочіть в миючому засобі, прокип'ятіть, виперіть і просушіть на сонці. Речі, які не підлягають кип'ятінню (м'які іграшки, пледи, вовняні вироби і пр.), Викладіть на тиждень на сонці, наприклад, на балкон або на 3 дні помістіть їх в герметично закритий целофановий пакет.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AngZOPxt6Nw
Зверніть увагу
Будь-які суспензії, мазі і рідкі розчини втирайте в шкіру на ніч - час активності чесоточного кліща. А після нанесення засобу на шкіру одягайте дитині чистий одяг.
Корисна порада
Щоб уникнути повторного зараження коростою, лікування проводите одночасно всім членам родини.