Як лікувати підвищений білірубін. Білірубін підвищено лікування.

Рівень білірубіну в крові, показник якого перевищує 17,1 мкмоль/л, є патологічним і негативно позначається на самопочутті. Підвищення білірубіну пов'язано із захворюваннями печінки. Симптомами є нудота, головний біль, запаморочення, підвищена стомлюваність, свербіж, жовтушність шкірних покривів і слизових. Для лікування підвищеного рівня білірубіну, перш за все, слід вжити заходів, спрямованих на розвантаження печінки.
Вам знадобиться
  • - настоянка аралії;
  • - настоянка жень-шеня;
  • - настоянка лимонника;
  • - екстракт левзея;
  • - відвар плодів шипшини;
  • - відвар з кукурудзяних рилець.
Інструкція
1
Дотримуйтесь строгу дієту. Відмовтеся від усього жирного, гострого, смаженого. Категорично забороняється спиртне. Ні в якому разі при підвищеному білірубіну не можна вживати в їжу маринади, соління. Обмежте споживання солі. Харчуйтеся часто, але невеликими порціями. Чорний хліб замініть сірим, в їжу вживайте каші: гречану, вівсяну, рисову, але не пшеничну. Заправляти каші нічим не можна. Пийте будь компоти і морси, крім журавлинного. Категорично заборонено кави, обмежте також вживання чаю.
2
За призначенням лікаря приймайте препарати для підтримки функцій печінки, такі як «Карсил», «ЛІВ52», «Ессенціале форте», екстракт розторопші.
3
Для зниження білірубіну також приймайте від 0,05 до 0,2 грамів «Фенобарбетала» і «зиксорин» в добу. Тривалість прийому цих препаратів становить 14-28 днів. Прийом ліків краще узгодити з лікуючим лікарем.
4
Приймайте ферментні препарати: «Фестал», «Мезим», «Панкреатин». Їх п'ють по 1-2 таблетки за кілька хвилин до їди, під час їжі або після неї тричі на день.
5
Також при діагностуванні проблем з відтоком жовчі призначаються такі препарати, як настойка аралії, женьшеню, лимонника, екстракт левзея. Рекомендується пити відвари плодів шипшини, кукурудзяних рилець.
6
Хворим, страждаючим дискінезією жовчовивідних шляхів з утворенням каменів, рекомендовано приймати препарат «урсосан», який має властивість виводити невеликі камені з жовчних проток. Перш ніж купувати ліки, проконсультуйтеся з лікарем, який визначить, чи немає протипоказань для його прийому, підрахує потрібну дозування.
7
Лікування дискінезії жовчовивідних шляхів повинно проводитися під строгим наглядом лікаря. При тривалій відсутності ефекту від лікування перерахованими вище засобами і при гострих течіях хвороби показано хірургічне втручання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=khkj6Udr69o