Як лікувати забій пальця на нозі. Забій пальця на нозі лікування.

Забій пальця на нозі - травма, яка може мати серйозні наслідки, якщо її неправильно лікувати. Зазвичай такі ушкодження відбуваються несподівано. У перші хвилини важко поворухнути ногою через сильного болю. По можливості варто відразу ж звернутися в травмпункт.
Вам знадобиться
  • - лід;
  • - знеболююча мазь;
  • - порошок бодяги;
  • - горілка;
  • - листя подорожника;
  • - бинт.
Інструкція
1
При сильному пошкодженні негайно зверніться за медичною допомогою. Лікар проведе необхідне обстеження, щоб виключити можливість перелому. По рентгенівському знімку травматолог визначить ступінь пошкодження пальця. Якщо ж забій не сильний, то можете обійтися народними засобами лікування. Також не варто самостійно бинтувати хворий палець. При наявності тріщини ви можете тільки ускладнити ситуацію. Надайте проведення цієї процедури фахівцеві.
2
Постарайтеся не ходити хоча б першу добу після забитого місця і тримати ногу в піднесеному стані. Необхідно уникнути припливу крові до пальця, щоб зменшити пухлину.
3
Прикладіть крижаний компрес до забитого пальцю. Якщо немає льоду, то опустіть ногу в холодну воду. Це потрібно робити, щоб зменшити пухлину, яка тисне на нервові закінчення. Акуратно масажуйте кубиком льоду забите місце. Проводите процедуру кожні 2 години по 15 хвилин. Крижані компреси протипоказані людям, страждаючим цукровим діабетом. Після охолодження місця удару нанесіть мазь із знеболюючими або розсмоктуючими властивостями.
4
Якщо біль сильна, можете прийняти таблетку знеболюючого препарату.
5
Під час удару ніготь може пошкодитися. Тому важливо забезпечити фіксацію в одному положенні.
6
При забитті показані наступні компреси: - Візьміть порошок бодяги, його можна купити в аптеці. Розведіть його водою до утворення густої маси. Отриманий засіб нанесіть на забитою палець і забинтуйте. Міняйте пов'язку 2 рази на день; - Змочіть чисту ганчірочку в горілці і прикладіть до місця удару; - Розімніть свіже листя подорожника. Отриману кашку нанесіть на забитою палець і забинтуйте.
7
Через кілька днів після забиття потрібно робити фізіотерапію. Прикладайте до хворого пальця сухе тепло, тим самим прогріваючи його.
8
Протягом тижня необхідно не робити різких рухів і перенапружуватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XYBD5MQmJzg