Як краще лікувати гіпертонію. Як лікувати гіпертонію в домашніх умовах.

Ще кілька років тому гіпертонічна хвороба наздоганяла людей після 40 років, але в останні роки підвищеним тиском стало страждати і більш молоде покоління. Нерідко можна зустріти 20-річних молодих людей, у яких періодично підвищується артеріальний тиск. Систематичні стресові ситуації, невміння правильно розподіляти час роботи і відпочинку - все це призводить до гіпертонії.
Інструкція
1
Підвищення тиску небезпечно змінами в судинах, що може призвести до інсульту, ішемічної хвороби серця і навіть інфаркту, тому при перших ознаках підвищеного тиску проконсультуйтеся з лікарем і проведіть обстеження всього організму, щоб почати правильне і своєчасне лікування і не допустити гіпертонічного кризу.
2
Не нехтуйте медикаментозним лікуванням, так як дуже високий тиск можна знизити лише лікарськими препаратами. Несвоєчасне лікування гіпертонії може призвести до гіпертонічного кризу, що потребують тривалого лікування для повного відновлення організму.
3
Народні методи є прекрасним профілактичним засобом підвищеного тиску. Надіньте на ніч вовняні шкарпетки, змочені слабким розчином оцту, оберніть поліетиленом і зверху сухою ганчіркою, щоб не було неприємного запаху оцту. Процедуру повторіть 3 ночі поспіль. Тиск швидко нормалізується.
4
В Індії підвищений тиск лікують йодом. 10 днів поспіль змащуйте йодом підставу кисті лівої руки, наче обв'язують ниточкою. Процедуру повторюйте 2 рази на рік - навесні і восени, в періоди загострення гіпертонічної хвороби.
5
Шкідливі звички тільки посилюють гіпертонію. Тому при підвищеному тиску позбудьтеся від усіх шкідливих звичок, включаючи переїдання.
6
При гіпертонії дуже корисні різні каші. Включіть у свій раціон харчування гречку, залиту кефіром і настояти протягом 1 години.
7
Хорошим профілактичним засобом гіпертонії є водні процедури. Приймайте ванни (перлинні, хвойні, сірководневі, з пелюстками троянд) і лікувальні душі.
8
Отримуйте позитивні емоцій. Гарний настрій, сміх і посмішка надають приголомшливий позитивний ефект при гіпертоніі.Комплексний підхід в лікуванні підвищеного тиску, використовуючи медикаментозне лікування, методи народної медицини і здоровий спосіб життя допоможе повністю позбутися від гіпертонії.
Зверніть увагу
Після менопаузи - навпаки ризик зростає. За словами лікарів, джерелом гіпертонії стає інтернет. Щодня по кілька разів на день при гіпертонії необхідно вимірювати тонометром тиск. Зняти симптоми гіпертонії допоможе курс лікування, дієти і щоденні ранкові зарядки.
Корисна порада
Гіпертонія - бич сучасної людини, що живе у великому місті, багато і активно працюючого. Більше 40% дорослого населення страждають гіпертонією. Однак, коли підвищений тиск зберігається навіть у стані спокою, можна говорити про що розвивається гіпертонічної хвороби. Головні болі, метеозалежність, стомлюваність часто бувають першими симптомами гіпертонії.