Як вилікувати забій ноги. терміни лікування забиття гомілки.

забоями називають пошкодження м'яких тканин без порушення цілісності шкірного покриву. Супроводжується яскраво вираженими больовими відчуттями, набряком м'яких тканин, часто забоєм кістки, розвитком гематоми. В першу чергу необхідно запобігти розлиття крововиливи у м'які тканини. Допоможе це зробити холодової компрес. А вже через добу можна приступити до лікування засобами народної медицини.
Вам знадобиться
  • - календула;
  • - подорожник;
  • - полин;
  • - чистотіл;
  • - листя волоського горіха;
  • - спирт 70%;
  • - плоди каштана;
  • - камфорна олія;
  • - житній хліб.
Інструкція
1
Візьміть в рівних пропорціях квітки календули, листя подорожника і траву полину, подрібнивши всі компоненти, залийте 300 мл крутого окропу 4 столових ложки приготованого збору. Настоюйте в теплому місці 2 години, потім злийте зайву рідину в інший посуд, а рослинний макуха викладіть на бавовняну серветку. Накладіть на місце удару приготований компрес, покривши його компресійної папером, потім зафіксуйте пов'язкою. Через 4-5 годин зніміть підсохлий компрес і, намочивши його знову в залишився настої трав, закріпіть на місце забитого місця. Освіжайте компрес 2-3 рази на добу, даючи відпочити шкірі ноги годину-півтори між накладанням компресів.
2
Через дві доби перейдіть на спиртові розтирання забитого місця. Для приготування растирки візьміть квітки календули, чистотіл, листя волоського горіха в рівних пропорціях. Наповніть півлітрову банку трав'яним збором наполовину її обсягу і залийте спиртом 70% на 14 днів. Приготовленої настоянкою розтирайте забій 4-5 разів на день, а на ніч поставте компрес. Вистачає 3 днів для повного лікування навіть сильного забиття.
3
Візьміть 7-10 плодів каштана, перекрутити їх на м'ясорубці і залийте 100 мл камфорного масла (аптечний препарат). Поставте настоюватися на 5-7 днів у темному місці. При забитті накладайте на пошкоджене місце тонку пластину житнього хліба, намазаний приготованим складом. Зафіксувавши пов'язкою, утеплите тканиною і тримайте 2-3 години. Знявши компрес, змащуйте забій даними складом 3-4 рази на день протягом деякого часу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G6EocI3G-CY
Зверніть увагу
Залишати забої ноги без уваги і достатнього лікування не рекомендується, тому що найчастіше саме непроліковані травми призводять надалі до серйозних захворювань як м'язової, так і кісткової тканини.
Корисна порада
Удари добре піддаються лікуванню спиртовими настоянками квіток календули, арніки гірської, полину, цибулі, часнику, деревію і ін.