Як надрукувати на одному аркуші дві сторінки. Як надрукувати гроші з двох сторін відео.

В текстовому редакторі Microsoft Office Word існує можливість скоротити кількість виведених на друк сторінок, розташувавши їх на аркуші в книжковому форматі (коли на одному аркуші розміщується кілька сторінок). В інших редакторах використовується приблизно такий же принцип. Існує кілька способів надрукувати на одному аркуші дві сторінки.
Інструкція
1
Використовуйте установки принтера. Це найпростіший шлях. Натисніть кнопку «Друк» або виберіть цю команду з випадаючого меню кнопки «Office» в лівому верхньому кутку вікна текстового редактора. У діалоговому вікні в розділі «Масштаб» за допомогою списку, що випадає встановіть потрібне значення в поле «Кількість сторінок на аркуші» (2 сторінки). Після цього розмір шрифту, виведеного на друк, автоматично зменшиться, лист буде поділений на дві частини. Текст в основному документі залишиться без змін.
2
Щоб домогтися такого ж результату не при виводі на друк, а в самому документі, використовуйте можливості текстового редактора. Змініть формат сторінок документа з книжкового на альбомний. Для цього перейдіть на вкладку «Розмітка сторінки», в розділі «Параметри сторінки» виберіть пункт «Орієнтація». У списку оберіть пункт «Альбомна».
3
Розташуйте текст на сторінці у дві колонки. Для цього зі вкладки «Розмітка сторінки» з того ж розділу «Параметри сторінки» виберіть пункт «Колонки». За допомогою списку, що випадає встановіть значення «Дві». Перейдіть на вкладку «Вид», в розділі «Показати або приховати» встановіть маркер напроти пункту «Лінійка». Налаштуйте на лінійці потрібний розмір полів документа і відстань між колонками.
4
Перейдіть на вкладку "Головна". Виділіть текст або фрагмент тексту за допомогою миші, поєднанням клавіш Ctrl, Shift і клавіш зі стрілками або в розділі «Редагування» виберіть пункт «Виділити все». Зменшіть розмір шрифту, щоб наступна сторінка виявилася цілком у правій колонці. Для цього в розділі «Шрифт» на тій же вкладці встановіть відповідне значення.
5
Якщо на панелі інструментів ви не можете знайти потрібне поле, клікніть правою кнопкою миші в документі, з випадаючого меню виберіть пункт «Шрифт» - це викличе діалогове вікно. У вікні, перейдіть на вкладку «Шрифт», в розділі «Розмір» до бажаного значення, закрийте вікно.
6
Щоб додатково налаштувати вид документа, використовуйте можливості редактора для установки потрібного інтервалу між буквами або рядками. Для цього вибирайте відповідні пункти в меню: вікно «Шрифт» - вкладка «Інтервал», вікно «Абзац» - вкладка «Відступи і інтервали».