Як завантажити банер на сайт.

Використання банерів на сайті часто зводиться до звичайного заробітку на розміщенні реклами. Практично для кожної платформи процес його розміщення зовні схожий, але для сайтів на DLE існують деякі нюанси, які будуть розглянуті нижче.
Вам знадобиться
  • - платформа DLE;
  • - файл банера в gif-форматі;
  • - програмне забезпечення FileZilla.
Інструкція
1
Якщо ви ще жодного разу не розміщували банери на своїх сайтах, відразу хочеться відзначити, що він повинен бути виконаний в оптимізованому для цих цілей форматі, а саме gif. Будь-яке зображення на DLE розташовується в папці Image на сервері.
2
Для роботи з файлами вашого сайту рекомендується використовувати програми ftp-доступу. Найбільш поширена на даний момент - безкоштовна програма FileZilla. Після її установки і запуску необхідно натиснути верхнє меню «Файл» і вибрати пункт «Менеджер сайтів».
3
Натисніть кнопку «Новий сайт», введіть його назву і дані ftp-доступу до нього, які ви отримали при реєстрації у хостера. Залишилося натиснути кнопку «З'єднання» для відображення файлів і директорій вашого сайту.
4
Файл з банером необхідно перейменувати в _banner_ і скопіювати в папку з зображеннями, при знаходженні програмою такого ж файлу натисніть кнопку «Так» на запит про заміну файлу.
5
Перейдіть в адміністративну панель, перейдіть до кінця і натисніть на посилання «Рекламні матеріали». Навпаки нового банера натисніть посилання «Редагувати». У назві необхідно помістити header, а в описі залишити верхній банер. У розділі «Категорія» необхідно вказати місце, де ви хочете його бачити.
6
Код банера повинен мати приблизно такий вигляд:

7
У нижній частині вікна включіть банер, натиснувши відповідну кнопку. Тепер код банера необхідно додати в адміністративну панель і файл main.tpl. Перейдіть до шаблону вашого сайту, знайдіть розділ загального макета сторінки, за допомогою пошуку відшукайте наступні рядки:
{banner_header}

8
Після блоку div необхідно вставити код банера. Таким чином, вийшла код буде виглядати наступним чином:

9
Збережіть всі зміни і повторіть цю операцію у файлі main.tpl. Збережіть цей файл, при запиті програми на внесення результатів зміни, натисніть кнопку «Так».