Як позбутися від павуків в квартирі. кошти від павуків у домі.

Павуки в будинку, згідно з народними повір'ями, приносять господарям удачу, процвітання і хороші новини. І, тим не менш, з навалою павуків в будинку доводиться боротися різними методами, тим більше, що розмножуються ці комахи досить швидко і можуть доставити великий дискомфорт, як дорослим, так і дітям.
Вам знадобиться
  • - засіб «Бутокс 50»;
  • - оцтова кислота;
  • - засіб «Неорон».
Інструкція
1
Уважно огляньте всі кути в квартирі в пошуках гнізд павуків. Саме тут ними відкладаються яйця. Виглядають гнізда, як маленькі кульки, затягнуті зверху павутиною. Прибирайте все, які знайдете. Улюблене місце влаштування своїх будинків у павуків на плінтусах, в щілинах, під підвіконнями та інших рівних місцях. Бажано провести ревізію підозрілих місць в один день.
2
Щоб павуки не приходили знову, вентиляцію та кватирки затягуйте щільною сіткою.
3
Придбайте в магазині для тварин засіб «Бутокс 50». Ознайомтеся з інструкцією, після чого обприскати за допомогою пульверизатора всі кути і місця можливого скупчення павуків. Не заходьте в кімнату протягом 15 хвилин.
4
Підтримуйте чистоту в квартирі, регулярно провітрюйте і зволожуйте повітря (павуки дуже не люблять вогкості і протягів). Можете обробити приміщення будь-якого виду репелентом.
5
Візьміть довгу палицю або ручку від швабри або мітли, обмотайте її кінець рушником або ганчіркою і закріпіть клейкою стрічкою. Для більшого ефекту збризніть рушник Рейдом, а потім круговими рухами намотайте павутину. Дуже важливо саме намотати павутину, а не порвати її і просто прибрати, адже павуки повинні в ній заплутатися. Викиньте ганчірку разом із зібраною павутиною в відро для сміття і відразу ж винесіть в сміттєвий контейнер на вулиці.
6
Час від часу проходити пилососом по кутах, плінтусів, м'яких меблів, підвіконням і багет. Відразу ж очищайте або викидайте мішок з пилюкою.
7
Поставте блюдце в місці, де найчастіше з'являються павуки, і налийте в нього оцтову кислоту. Нехай блюдце постоїть хоча б день чи два.
8
Срежьте очеретяні стебла або очерет в тому місці, де починається волоть, і зробіть з них пучок. Пройдіться цим віником по всіх підозрілих кутах квартири. Очеретяні віники не тільки прибирають пил, а й тиснуть павуків.
9
Для швидкого виведення павуків використовується засіб «Неорон». Однак його частіше застосовують на великих підприємствах і в сільському господарстві, ніж в умовах житлового приміщення.
Незважаючи на те, що павук в будинку вважається доброю прикметою, люди бояться цих членистоногих і не бажають споглядати павутину. Для того щоб позбутися від павуків на дачі під час літнього сезону можна використовувати різні способи.

Способи боротьби з павуками

Якщо ви вирушили на дачу під час літнього сезону, не можна бути застрахованими від появи павуків. Тому після приїзду потрібно здійснити декілька маніпуляцій, які допоможуть убезпечити своє житло. Найпростіший механічний спосіб полягає в збиранні павутини пилососом, віником або іншим зручним предметом. Обов'язково потрібно буде своєчасно викидати сміття і підтримувати в будинку чистоту. Також рекомендується знизити рівень вологості в житловому приміщенні, якщо є така можливість. Просто павуки дуже люблять жити у вологому повітрі. Ну і звичайно, не забудьте після приїзду на дачу перевірити герметичність вікон і закласти всі щілини. Ось такі заходи можна вжити на початковому етапі приїзду на дачу. Але повністю позбутися павуків можна тільки більш кардинальними методами.

Хімічні засоби або спеціальні відлякувачі?

Ефективним методом боротьби з павуками прийнято вважати використання хімічних препаратів. Але все ж їх застосуванні має бути доцільним. Якщо у вашому будинку з'явилося три-чотири павука, не варто проводити хімічну обробку приміщення. Зазвичай хімічні препарати набувають в спеціалізованих магазинах по продажу отрут для комах. Ефективнішими будуть засоби, що містять борну кислоту і хлопіріфос. Так що перед придбанням уважно ознайомтеся зі складом препарата.Современнимі засобами для боротьби з павуками можна вважати спеціальні ультразвукові та електромагнітні відлякувачі. Приміром, прилади, генеруючі ультразвукове випромінювання, можуть працювати в частотному діапазоні від 7 до 14 кГц. Головне, щоб частота була «плаваючою». Такі прилади не викликають звикання у павуків і зберігають свою ефективність протягом тривалого періоду часу. Зазвичай ультразвукові відлякувачі абсолютно безшумні і безпечні для людей. Площа їх дії може залежати від конкретної моделі. Але в будь-якому випадку для дачі краще використовувати варіанти з площею дії не менше 30 кв.м. До речі ультразвук відбивається від стін, тому може знадобитися кілька отпугівателей.Также популярними є електромагнітні відлякувачі від павуків. Їх принцип дії полягає в поширенні електромагнітних хвиль по мережі 220 В. Для використання прилад досить просто включити в розетку. Ефективність буде помітна вже через кілька днів.