Як годувати вівчарку. Як навчити вівчарку слухатися.

В вашому затишному будинку або на службі з'явився чудовий вихованець - вівчарка. Ви її господар, слухатися і виконувати собака буде тільки ваші команди, захищати вас, любити вас. Тепер ваша черга відплатити тим же. Найважливішим елементом розвитку будь-якого організму є харчування, і ось тут постає питання: як годувати вівчарку?
Інструкція
1
Визначимо основні правила харчування вашого вихованця: Якщо у вас маленьке цуценя, то його миска повинна бути закріплена на кронштейнах, щоб його скелет правильно розвивався.
2
Щоб ваш юний вихованець грамотно ріс, в період зростання важливо стежити за калорійністю його корми, але це ніяк не повинно позначитися на кількості споживаного корму.
3
У собаки повинно бути дві миски, одна з їжею, інша з водою. Воду необхідно міняти кілька разів на день, при цьому ретельно мити миску.
4
Намагайтеся дотримуватися постійному графіку споживання їжі. Якщо ваш вихованець після закінчення двадцяти хвилин не доїв корм, не залишайте його, а відразу ж прибирайте.
5
Залежно від віку цуценят, слід годувати їх до шести разів на день перші два місяці, при цьому кожні два місяці збавляти по одній годівлі в день. Після десяти місяців годувати собаку можна два рази в день.
6
Дорослу вівчарку годуєте їжею, яка легко буде засвоюватися і не перевантажувати шлунок вашого вихованця. Інакше корм буде погано перетравлюватися, а це може привести до завороту шлунка.
7
Залежно від фізичного стану і віку вівчарки, годуєте її тільки тим кормом, який їй підходить на даному етапі розвитку.
8
Існують два типи кормів - натуральний (м'ясо, риба, яйця, кістки та інше) і сухою. Яким кормом годувати - вирішуйте самі, обидва типи корми повністю придатні для годівлі.
9
Існує також комбінований тип годівлі. При такому способі годування, давайте, наприклад, вранці - сухий корм, а ввечері натуральні продукти, при цьому сухий корм повинен бути досить високої якості.
10
Завжди стежте і контролюйте процес травлення собакі.Правільное харчування вівчарки це запорука її здоров'я, відмінної фізичної форми та довголіття.