Як зробити навіс на дачі. Як зробити майданчик для машини на дачі відео.

Дача - найулюбленіше місце відпочинку росіян. І саме доступне. Не тільки грядки, які є хорошою підмогою для економії сімейного бюджету, привертають завзятих дачників, а й можливість відпочити від міської суєти, та ще з комфортом. Якщо ви любите упорядковувати дачну ділянку своїми руками, наша інструкція зі спорудження навісу, «спасителя» від сонця і дощу, вам обов'язково знадобиться.
Вам знадобиться
  • -металеві труби;
  • - дерев'яні рейки.
Інструкція
1
Обираєте місце, де необхідно розташувати навіс. Це може бути улюблений куточок двору або саду, де приємно проводити час з друзями або дітьми, займатися улюбленою справою або зустрічати гостей. Краще, якщо це буде мощена майданчик, який ви відмежувати за допомогою визнав з квітами, ліхтарів, декоративних кущів або чого-небудь іншого, на що у вас вистачить фантазії. Пам'ятайте, що головне в цій справі - креативність.
2
Якщо ж у вас на дачі немає такого майданчика, її потрібно зробити. Вийнявши грунт на глибину приблизно 10 см, засипте позначену площа піском, потім його необхідно ретельно утрамбувати, поливаючи водою, і укласти, наприклад, тротуарну плитку.
3
Коли майданчик для спорудження над нею навісу готова, по її краях викопайте 4 ями на глибину 30-40 см і забийте в них металеві труби. Це будуть стовпи, на які стане кріпитися основна конструкція. Щоб уникнути зайвих хвилювань з приводу нестійкості вашого навісу, залийте підставу стовпів бетоном.
4
Для спорудження самого навісу ви повинні просвердлити труби у верхній частині і за допомогою болтів зробити обв'язку даху, уклавши зверху дерев'яні рейки. На них можна постелити сподобався вам покрівельний матеріал, попередньо розрізавши його на аркуші потрібного розміру, і закріпити їх за допомогою саморізів. Враховуючи характерні особливості покрівельного матеріалу, можна його пофарбувати або покрити спеціальною вологостійким просоченням, яка сприятиме продовженню терміну експлуатації вашого навісу.
Корисна порада
Готовий навіс ви за своїм розсудом можете пофарбувати в інший колір, який, наприклад, відмінно б поєднувався з іншими спорудами на вашій даче.Навес можна прикрасити зробленими вручну ліхтарями або пустити на нього в'юнкі рослини. Так ви додасте йому стилістична єдність і загадковий вигляд.