Як підібрати драйвер до ноутбука.

Для настройки мобільного комп'ютера необхідно встановити відповідні драйвери для багатьох його пристроїв. Цей процес можна здійснити кількома методами, вибір яких повністю лягає на ваші плечі.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - Sam Drivers.
Інструкція
1
Спочатку спробуйте знайти підходящі комплекти файлів на офіційному сайті виробника вашого ноутбука. Найчастіше там можна знайти драйвери для материнської плати, відеоадаптера та центрального процесора. Але деякі фірми, наприклад Samsung, намагаються викласти якомога більше драйверів, що дозволяє підібрати необхідні файли практично для будь-якого пристрою.
2
Після завантаження підходящих драйверів з офіційного сайту відкрийте властивості меню «Мій комп'ютер» і перейдіть в диспетчер пристроїв. Клікніть правою кнопкою миші по назві того обладнання, для якого ви скачали підходящий комплект файлів. Виберіть пункт "Оновити драйвери».
3
Коли відкриється нове меню, клікніть по пункту «Встановити з вказаного місця». Виберіть папку, в яку ви зберегли викачані файли. Врахуйте, що перед установкою драйверів їх рекомендують витягувати з архіву.
4
Якщо ви не знайшли потрібні комплекти файлів на офіційному сайті фірми-виробника, то скачайте і встановіть утиліту Sam Drivers. Якщо ви скачали образ диска, що містить цю програму, то встановіть програму Daemon Tools. Запустіть цю утиліту. Клікніть правою кнопкою миші її значку в системному треї і виберіть меню «Віртуальні приводи».
5
У розгорнулося вікні вкажіть пункт «Привід (немає даних)» і виберіть параметр «Змонтувати образ». Виберіть потрібний файл образу диска. Тепер запустіть файл DIA-drv.exe з папки Sam Drivers. Дочекайтеся завершення автоматичного сканування обладнання.
6
Тепер виділіть галочками ті комплекти драйверів, які необхідно оновити або встановити. Натисніть кнопку «Виконати завдання для вибраних пакетів" і вкажіть параметр «Звичайна установка». Перезавантажте ноутбук після завершення процесу оновлення драйверів. Перевірте працездатність пристроїв.