Як поміняти пароль на ноутбуці. Як за місце гудків мелодію зробити на Білайн.

Якщо ви хочете захистити ваш персональний комп'ютер від несанкціонованого проникнення іншого користувача, то вам, в першу чергу, потрібно поставити пароль. Це не займе багато часу і дозволить захистити важливу для вас інформацію. Як поставити пароль на комп'ютер?
Інструкція
1
Зайдіть в меню кнопки «Пуск». Потім виберіть пункт «Панель управління», а в ньому - «Облікові записи». Якщо ви єдиний користувач комп'ютера, то ви володієте правами адміністратора, тобто безмежною владою, тому змінити пароль з точки зору доступу до системи буде дріб'язковим справою. Перегляньте настройки входу користувача в систему. Якщо біля пункту «Використовувати сторінку вітання» стоїть прапорець, зніміть його. Це дозволить підвищити ступінь безпеки вашого ноутбука.
2
У списку облікових записів виберіть користувача, на облікового запису якого ви хочете змінити пароль. Виберіть його. Знайдіть посилання «Зміна пароля». Перед вами з'явиться вікно. В рядку введіть новий пароль і підтвердіть його в рядку нижче. Це потрібно, щоб ви не ввели хибний пароль, яким самі в подальшому не зможете користуватися. Щоб спочатку запам'ятати пароль на ноутбуці, запишіть його в якесь доступне тільки для вас місце.
3
Використовуйте командний рядок для зміни пароля. Для цього увійдіть в меню кнопки «Пуск». Потім натисніть на пункт «Виконати». Перед вами з'явиться командний рядок. Введіть в ній cmd і натисніть клавішу Enter. З'явиться інша командна рядок.
4
Щоб поміняти пароль на ноутбуці введіть в неї таке: net user username password. Це всього лише приклад. Дану фразу потрібно коригувати. Замість username введіть ім'я користувача, замість password - пароль. Потім натисніть клавішу Enter. Якщо ви все зробили правильно, то в рядку повинна з'явитися напис: «Команду успішно».
5
Використовуйте третій варіант зміни пароля на вашому персональному комп'ютері. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», натисніть «Виконати». В командний рядок введіть control userpasswords. Перед вами з'явиться вікно керування обліковими записами, в якому ви зможете на свій розсуд призначити будь пароль будь-якому користувачеві.