Як перенести базу 1С на інший комп'ютер. Як перекачати базу 1с на флешку.

1С-Підприємство являє собою одну з найпоширеніших програм, які використовуються для ведення бухгалтерської документації на підприємствах. Іноді виникає необхідність перевстановлення системи або заміни комп'ютера, тоді потрібно вирішити питання перенесення баз.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - встановлена програма «1С: Підприємство».
Інструкція
1
Відкрийте потрібну базу даних в програмі «1С: Підприємство», яку необхідно перенести на інший комп'ютер, в режимі «Конфігуратора». Далі перейдіть меню «Адміністрування», щоб налаштувати переміщення бази 1С. У цьому меню виберіть опцію «Зберегти дані», якщо ваша база у форматі dbf, або варіант «Вивантажити дані», якщо ваша база даних 1С знаходиться у файлі формату sql.
2
Введіть у діалоговому вікні ім'я архіву, в який буде збережена база, далі виберіть місце збереження архіву, натисніть кнопку «ОК», щоб зробити збереження/вивантаження бази. Скопіюйте даний архів на диск або флешку, щоб здійснити перенесення бази «1С: Підприємство» на інший комп'ютер.
3
Запустіть на ньому програму 1С, у вікні вибору клацніть по кнопці «Додати», вкажіть шлях до архіву, який був створений в попередньому кроці, зайдіть в цю базу в режимі конфігуратора.
4
Перейдіть в пункт меню програми «Адміністрування», щоб скопіювати базу «1С: Підприємство», далі виберіть пункт «Відновити дані», якщо використовується формат dbf, або «Завантажити дані», якщо формат SQL.
5
Далі в діалоговому вікні вкажіть шлях до архіву, який був створений, виконайте відновлення даних. Якщо дані зберігалися на флешці або диску, то базу помістіть в архів, а при збереженні на комп'ютер, вийміть з нього файли для копіювання бази 1С.
6
Виконайте наступне, щоб скопіювати базу разом з формами звітності: скопіюйте папку 1SBDB, яка зазвичай знаходиться в папці C:/Program files/1C, зітріть папку 1SBDB на комп'ютері, куди ви скопіювали базу 1С, запишіть замість цієї папки папку з флешки.
7
Якщо 1С встановлена не в папку Program Files, визначте її розміщення наступним чином: клацніть правою кнопкою по ярлику програми на робочому столі, виберіть пункт «Властивості». У вікні з'явиться шлях до файлу програми.