Як поставити звук на комп'ютері.

Складно собі уявити комп'ютер, на якому не було б звуку. Музику послухати можна, фільм подивитися не можна, в ігри грати нудно. Що змінити поточний стан речей вам знадобиться звукова карта та хоч які-небудь колонки. Як їх підключити і встановити, читайте далі.
Інструкція
1
Визначте, чи встановлена в системний блок вашого персонального комп'ютера звукова карта. Для цього уважно огляньте задню панель системного блоку. Якщо звукова карта є, ви знайдете плату як мінімум з трьома різнокольоровими входами. Така звукова карта підійде для людей, які не пред'являють особливих вимог до звуку - «є і добре». Якщо ви хочете поставити хороший звук на комп'ютері, то вам потрібно гарна весняна звукова карта і, звичайно ж, хороша акустична система, які, до речі кажучи, коштують зовсім не дешево.
2
Встановіть драйвера на вбудовану звукову карту. Як правило, ці драйвера встановлюються автоматично при установці драйверів на материнську плату. Якщо це з якоїсь причини не відбулося, то відкрийте список пристроїв вашого персонального комп'ютера. Для цього клікніть правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі. Потім виберіть вкладку «Обладнання».
3
У списку пристроїв знайдіть звукову карту. Щоб поставити звук натисніть на кнопку «Драйвера», потім натисніть «Оновити». Попередньо вставте диск з драйверами материнської плати в привід. В процесі оновлення, вкажіть його, як джерело. Якщо диск був загублений, скачайте всі необхідні драйвера на офіційному сайті виробника материнської плати. після того, як драйвера встановляться, перезавантажте комп'ютер.
4
Проведіть додаткову настройку звуку. Настройки, які встановлюються автоматично, можуть вас багато в чому не влаштувати. Можливо, ви хочете застосувати якусь звукову обробку або щось на зразок того.
5
Щоб поставити звук на комп'ютері на свій смак, клікніть правою кнопкою миші по іконці у вигляді динаміка, яка розташовується в правому нижньому кутку на панелі задач. Перед вами з'явиться невелике меню. Виберіть у ньому пункт «Налаштування аудіопараметрів». Відрегулюйте гучність динаміків. Якщо дозволяє драйвер звукової карти, застосуєте який-небудь еквалайзер. Збережіть налаштування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RX2sD7Kz86s