Як відіпрати фарбу для волосся з одягу. Як вивести пляму на синтетиці.

Неприємність у вигляді забрудненого одягу може трапитися з кожною жінкою, що забарвлює волосся. Фарба для волосся залишає стійкі плями, які неможливо відіпрати звичайним способом. Тому перед пранням всі плями необхідно обробити.
Вам знадобиться
 • - перекис водню;
 • - столовий оцет;
 • - господарське мило;
 • - мило «Антіпятін»;
 • - «Локон»;
 • - розчинник;
 • - ацетон;
 • - бензин;
 • - гас;
 • - уайт-спірит;
 • - рідина для зняття лаку;
 • - ватний диск;
 • - пральний порошок.
Інструкція
1
Якщо ви помітили пляма відразу, то негайно змийте його під проточною водою, намиливши виріб господарським милом, або використовуйте мило під торговою назвою «Антіпятін». Це допоможе уникнути застосування більш радикальних методів з видалення плям від фарби для волосся.
2
При виявленні плям після фарбування, коли пройшло вже достатню кількість часу, а фарба встигла глибоко проникнути в волокна тканини, нанесіть на пляму 3% перекис водню. Рясно змочіть зазначеним препаратом забруднення, залиште на 20 хвилин, прополощіть тканину під проточною водою, виперіть звичайним способом.
3
Замість перекису ви можете використовувати оцет. Для використання полийте пляма столовим 8% оцтом, залиште на 20-30 хвилин, прополощіть річ, виперіть.
4
Будь фарба містить в своїй основі пігментний барвник, а будь барвник можна видалити за допомогою розчинника, ацетону, уайт-спіриту, рідини для зняття лаку, бензину, гасу. Нанесіть одне із зазначених коштів на ватний диск, обробіть плями, залиште виріб на 30 хвилин, виперіть.
5
Фарбу для волосся з тканини ви можете видалити за допомогою засобу для хімічної завивки волосся під торговою назвою «Локон». Нанесіть засіб на ватний диск, обробіть пляма, виперіть виріб через 15 хвилин звичайним способом, відповідним для даного виду тканин.
6
Усі зазначені кошти можуть залишити на тканині білі плями, тому перед використанням будь-якого складу нанесіть його на непомітне місце і переконайтеся, що ви не зіпсуєте виріб. Якщо плями з'явилися на шовковій, ацетатної або вовняної тканини, то всі агресивні засоби для видалення плям не підходять. Тому краще скористайтеся послугами професіоналів з хімчистки, які дадуть гарантію, що пляма видалять, а річ НЕ буде зіпсована.
7
Щоб запобігти роботи з видалення плям від фарби для волосся з одягу, використовуйте при фарбуванні волосся старі речі або ретельно накривати целофановою або клейончатій накидкою.
Під час фарбування в домашніх умовах на одяг можуть потрапити краплі фарби. Такі плями важко піддаються виведенню, тому чим раніше ви приступите до чищення, тим більше шансів повернути виробу пристойний вигляд.
Вам знадобиться
 • Плямовивідник, відбілювач, перекис водню, розчинник, засіб для хімічної завивки «Локон», гліцерин, нашатирний спирт, кухонна сіль.
Інструкція
1
Зніміть з себе забруднений одяг. Потім виверніть на виворітну сторону і промийте забруднену ділянку під струменем проточної теплої води. Нанесіть на пляму невелику кількість засобу для виведення плям. Крім того, для білих речей краще використовувати відбілювач. Залиште на деякий час. Точний проміжок вказаний на упаковці засобу. Візьміть стару зубну щітку і почистіть оброблювану ділянку. Прополощіть виріб у проточній воді і виперіть з порошком для жирних плям або додайте трохи засобу для виведення плям.
2
Позбавтеся від застарілих плям від фарби за допомогою 3% -ий перекису водню. Правда, такий спосіб більше підійде для чистки білих тканин. Змочіть ватяний тампон в перекису і обробіть пляма. Через 20-30 хвилин прополощіть одяг і виперіть звичайним способом.
3
Скористайтеся уайт-спіритом, ацетоном або іншим розчинником, який є у вас під рукою. Врахуйте, що перш ніж приступити до обробки, необхідно перевірити тканину на стійкість до засобу. Нанесіть пару крапель на внутрішній шов вироби і зачекайте кілька хвилин. Якщо тканина не змінила своїх властивостей, продовжуйте процедуру. Отже, змочіть ватний диск в розчиннику і протріть пляму від фарби для волосся . Через 25-30 хвилин промийте слід від плями, виперіть одяг у теплому мильному розчині.
4
Видаліть плями з оббивки меблів. Для цього змочіть поролонову губку в теплій мильній воді і протріть забруднену ділянку. Потім візьміть гліцерин і підігрійте в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Змочіть ватяний тампон і обробіть слід від плями. Наприкінці протріть тканину 5% -им соляним розчином з додаванням кількох крапель нашатирного спирту.
5
Використовуйте спеціальний засіб для хімічної завивки «Локон». Його можна купити в салоні краси або в магазині косметики. Покладіть забруднений одяг на стіл. З виворітного боку плями прикладіть ватний диск або білу тканину. Потім обробіть сліди від фарби. Через кілька хвилин прополощіть тканину і виперіть.