Як спіймати мишу в будинку. Як спіймати мишу банкою відео.

Навіть найменша миша здатна доставити багато неприємностей, оскільки є переносником різних хвороб. Особливо небезпечно, коли гризуни живуть у вашому домі. Найвідомішими способами боротьби з мишами є використання капкана і отрути, але застосування таких засобів небезпечно для здоров'я людини і домашніх тварин. Існує ще ряд способів, завдяки яким можна позбавити себе від неприємного сусідства.
Вам знадобиться
  • - банка 500 мл;
  • - пляшка;
  • - нитка;
  • - рейка;
  • - приманка.
Інструкція
1
Почніть боротьбу з мишами з ретельного прибирання будинку. Викиньте всі харчові відходи, пропилесосьте всі кути і важкодоступні місця. Через день-два гризуна нічого не залишиться, крім як є розкладені вами приманки.
2
Візьміть скляну пляшку об'ємом 750-1000 мл і налийте в неї трохи соняшникової олії. Масло має бути нерафінованою, так як запах соняшникового насіння приваблює мишей. Знайдіть рейку довжиною близько метра і шириною 1,5-2 см. Встановіть рейку так, щоб один її кінець лежав на шийці пляшки, не закриваючи отвори, другий кінець на підлозі. Відчувши запах насіння, миша пройде по рейці і потрапить в пляшку.
3
Виріжте з картону невеликий квадрат розміром 1,5-2 см. Насадите картон і невеликий шматочок приманки на нитку. За допомогою скотча закріпіть вільний кінець нитки всередині банки, на денці. Переверніть банку і поставте її однією стороною горлечка на картон, який знаходиться на іншому кінці нитки. Нитка повинна бути сильно натягнута. Миша залізе в банку, доторкнеться до приманки, від дотику картон впаде, а гризун виявиться в пастці. Замість картону можна використовувати 50 копійчану монету, закріпивши на ній нитку скотчем.
4
Купіть клей для боротьби з гризунами. Покладіть приманку в центр картону, а навколо нанесіть клей шаром в 1,5-2 см. Покладіть пастку в те місце, де найчастіше з'являється миша. Потрапляючи на клей, гризун уже не може з нього вибратися. Клей не містить шкідливих речовин, тому повністю безпечний для людини.
5
Знайдіть щілини, через які гризун потрапляє у ваш будинок. Для цього розкладіть багато приманок і спостерігайте, де найчастіше вони з'їдаються. Виявлену щілину зацементують. Якщо діра дуже велика забийте її битим склом.
Корисна порада
Все пастки бажано розставляти на ніч, коли в домі тихо, і миша не боїться виходіть.Заведіте вдома кішку, яка допоможе вам у боротьбі з гризунамі.В якості приманки використовуйте шматочок сиру, ковбаси чи хліба.
Спіймати миша в квартирі - завдання не з легких. Найпростіше скористатися спеціальними мишоловками, що продаються в будь-яких господарських магазинах. Якщо ж у ваші плани зовсім не входить вбивство, нехай шкідливого, але маленького нещасного звірка, краще вибрати для його піймання більш гуманний спосіб.
Вам знадобиться
  • - широкий скотч;
  • - 2 олівця;
  • - глибока прозора миска;
  • - приманка (сир, ковбаса, горішки, чіпси і т. п.).
Інструкція
1
Купіть в магазині широкий скотч, на зразок того, яким зазвичай запечатують великі картонні коробки. Відріжте від нього смужку довжиною 10-15 см. Візьміть два олівці рівної довжини, неважливо, простих або кольорових, і приклейте їх до скотчу на відстані 5 см один від одного. Вони повинні розташовуватися перпендикулярно смужці. Замість олівців можете скористатися двома однаковими прямими паличками.
2
Далі між приклеєними до скотчу олівцями помістіть приманку для мишки. Це може бути арахісове масло, невеликий шматочок сиру або ковбаси, горішки або картопляні чіпси.
3
Накрийте приклеєну приманку другий смужкою скотчу таким чином, щоб шматочок їжі визирав з-під плівки, а не був повністю прихований їй.
4
Тепер виберіть місце в квартирі, куди ви помістіть пастку для маленького гризуна. Найчастіше миші бігають не по всій площі приміщення, а вздовж його стін. Тому ідеальним варіантом для розміщення приманки є місце, розташоване посередині стіни близько плінтуса. Покладіть на нього квадратний шматок картону або щільного паперу.
5
Візьміть глибоку миску, краще прозору, такого розміру, щоб під нею вільно вмістилася спіймана в недалекому майбутньому миша . Підніміть її і притисніть до стіни за допомогою виготовленої раніше конструкції зі скотчу та олівців.
6
Щойно миша виявить приготовлену вами приманку і підбіжить до неї, рівновагу саморобної пастки буде порушено. В результаті цього олівці розійдуться в різні боки, а миска впаде на підлогу, накривши шкідливого гризуна і не заподіявши йому ніякої шкоди.
7
Про успішне результаті операції вам розповість перевернута миска, лежача на підлозі. А якщо ви використовували для пастки прозору скляну або пластмасову посудину, то зможете і побачити спійманого звіра. Акуратно дістаньте мишку з-під миски і робіть з нею те, що захочете: залиште собі, здайте в зоомагазин або відпустіть на волю.