Як позбутися павуків у домі. учемся варити елект.

У природі мешкають понад 1000 різновидів павуків. У будинку поселяються два види - це сірий і чорний павук, які харчуються мухами, тарганами, міллю і не завдають ніякої шкоди людині. Але дуже багатьом не подобається постійно прибирати наслідки діяльної полювання комах, тобто павутину і вигляд самих павуків на деяких наводить жах. Щоб цього позбутися, слід провести ряд комплексних заходів, які допоможуть знищити павуків і запобігти їх повторній появі.
Вам знадобиться
  • - крейда або гель від тарганів;
  • - аерозолі від повзаючих комах;
  • - аерозолі на основі борної кислоти або хлорпирифос;
  • - вапно;
  • - віник;
  • - пилосос;
  • - марля або дрібна сітка.
Інструкція
1
Павуки з'являються там, де є їжа для них. Харчуються вони мухами, тарганами, дрібними комахами, двухвостки, мурахами. Прийміть заходи по знищенню їжі для павуків, тобто займіться виведенням всіх наявних в будинку комах. Для цього нанесіть по всіх стінах і плінтусів крейда або гель від тарганів замкнутими смугами. Купуйте аерозоль від повзаючих комах і обробіть їм всі стіни, приділяючи особливу увагу плінтусів і важкодоступних місцях. Цей захід додатково допоможе знищити наявне поголів'я павуків.
2
Крім зазначених заходів зберіть всю павутину, яку встигли сплести павуки. У своїй павутині комахи відкладають яйця, з яких виводяться тисячі маленьких павучків. Всю зібрану павутину спаліть.
3
Якщо у вашому будинку є підвальне приміщення, то проведіть його очищення від сміття, зберіть павутини і побілити стіни вапном. Павуки не переносять запах вапна і фарби, тому якщо зробити ремонт у всьому будинку, то комахи його покинуть і дуже довго не з'являться знову.
4
Для знищення павуків продаються спеціальні аерозолі на основі борної кислоти і хлорпирифос. Ці аерозолі також підходять для знищення домашніх мурах. Купуйте одне із зазначених коштів, обробіть їм всі стіни, щільно закрийте вікна та двері. Через 3 години зробіть суху і вологе прибирання.
5
Щоб запобігти повторній появі павуків, проводите в будинку ретельне прибирання, вчасно проводите побілку стін і стель, не забувайте обмітати підвальне приміщення і білити його. Усі вентиляційні отвори закрийте марлею або дрібною сіткою. Якщо в плінтусах або вікнах є щілини, купіть силіконовий герметик і закладіть всі отвори, через які павуки і потрапляють у ваше житло.
6
Провівши комплексні заходи, ви забудете, що таке павуки і звиті павутини.