Як навчитися малювати ведмедя.

Малювання різних тварин, наприклад, таких як ведмедів, може стати цікавим заняттям для дітей та батьків. Уважне проходження радам допоможе намалювати це унікальна тварина навіть у відсутності добре розвинених художніх навичок.
Інструкція
1
Найпростіший малюнок з ведмедем намалювати під силу навіть дитині. Ви можете скласти зображення ведмедика з десяти рівних кіл різного розміру і одного овалу. Тілом персонажа стане найбільший круг. Над ним розташуйте коло поменше. Це голова ведмедя. Доповніть її овальним носом, двома маленькими округлими вухами і ще більш дрібними вічками. Кола-ніжки накресліть на нижній стороні тіла. Що залишилися окружності стануть передніми лапами. Розташуйте їх з боків тулуба персонажа. Незважаючи на те, що такий малюнок дуже простий, в ньому з легкістю вгадується це тварина.
2
Якщо ви хочете намалювати більш детальне зображення, почніть з вибору пози, в якій знаходиться ведмідь. Приміром, білого ведмедя часто зображують у профіль. Передати агресивний настрій тварини можна, намалювавши його на весь зріст стоїть на задніх лапах. Бурого ведмедя нерідко малюють, сидячим на дереві.
3
Вибравши позу, приступайте до промальовуванні деталей. Для голови намалюйте окружність. В її середній частині зобразите маленькі напівкруглі очі. Вони досить близько розташовані один до одного. Під очима намалюйте фігуру, що нагадує витягнуту підкову. Її вигин повинен дивитися вниз. Намалюйте овальний ніс в нижній частині цієї фігури. Прикрасьте ніс двома великими ніздрями чорного кольору. Трохи нижче носа проведіть маленьку рисочку. Вона стане ротом ведмедя.
4
Якщо ви малюєте розлюченого ведмедя, замість рисочки намалюйте під носом овальну фігуру, відповідну відкритої пащі. Всередині неї позначте тонкі губи, зуби і притиснутий до нижнього неба мову. Намалюйте по два гострих ікла на верхній і нижній щелепі.
5
На верхній стороні голови намалюйте вуха у вигляді півкіл. Усередині одержані вушних раковин намалюйте півкола поменше.
6
Накидайте схематичні контури тіла ведмедя у вигляді фігури, обрисами нагадує овал. Малюючи персонажа в профіль, робіть лінії спини і живота зігнутими. Спина повинна бути трохи просевшей, а живіт випнутих. Попутно малюйте на тілі та голові злегка скуйовджену шерсть легкими штрихами.
7
Намалюйте товсті і потужні лапи тварини. Шерсть на них виглядає трохи довше, ніж на тілі. Додайте на кінець кожної лапи п'ять плоских вигнутих пазурів.