Як привчити йорка до туалету. Як навчити йорка ходити туалет на пелюшку.

Йоркширские тер'єри - дуже зручні собаки з тієї точки зору, що їх необов'язково вигулювати щодня по два рази. Найчастіше їх просто привчають до туалету, і вони ходять в лоток так само, як кішки. В принципі, так можна вчинити і з іншими цуценятами, поки вони не звикнуть справляти нужду тільки на вулиці і тільки в певні години. Зустрічаються і господарі, які взагалі ніколи не гуляють зі своїм вихованцем, але така собака, в порівнянні з тими, кого часто виводять на прогулянку, буде набагато боязливі і не зможе нормально спілкуватися з іншими тваринами. Як же привчити цуценя до туалету? Насправді все гранично просто!
Інструкція
1
Перш за все, не потрібно затягувати з навчанням. Як тільки він оселився у вас вдома, не втрачайте часу - постеліть памперс або одноразову пелюшку там, де ви хочете, щоб він ходив у туалет. Головне - щоб це місце було завжди доступно собаці без особливих перешкод. Якщо ви хочете, щоб його лоток знаходився в туалетній кімнаті, вам доведеться тримати двері постійно відкритою.
2
Далі, не спускайте очей з вашого нового вихованця, і, дочекавшись моменту, коли він буде прилаштовуватися, щоб сходити в туалет, одразу ж перенесіть його в належне місце. Як тільки він закінчить свої справи, обов'язково похваліть його, погладьте, приголубте. Якщо раптом помітите, що він запримітив містечко, щоб справити там нужду, і це місце вас не влаштовує, швидше несіть його на пелюшку. Вам доведеться повторювати ці нехитрі операції постійно протягом тижня або двох. Пам'ятайте, що не варто лаяти маленького цуценяти, просто частіше хваліть його, коли він робить все так, як ви хочете.
3
Пізніше, коли ви вже будете впевнені, що собачка точно знає, куди потрібно ходити в туалет, але, тим не менш, робить щось неправильно, можна приступати до каральних заходів. Отже, якщо щеня, незважаючи ні на що, намагається зробити свої брудні справи десь не там, потрібно його насварити і тут же посадити в належне місце. А коли він закінчить - похвалити. Тільки ні в якому разі не карайте собаку, якщо ви знайшли лише результат його непослуху. Щеня все одно нічого не зрозуміє, він вже встигне забути, що щось зробив не так. Але якщо ви побачили, що песик самостійно пішов в правильне місце і сходив там в туалет, його потрібно негайно приголубити!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NdpJB9EhQiY
Корисна порада
Зрештою, коли ви привчили цуценя справляти нужду на пелюшку, перекладіть її в лоток, а пізніше приберіть зовсім. Ось і вся премудрість.