Як додати собі впевненості.

Невпевнені в собі люди завжди програють. Вони бояться братися за щось нове, втрачають можливості, що пливуть їм у руки, страшаться спілкування і знайомств. Так що ж заважає повірити в свої сили і добитися успіху?
Інструкція
1
Інтернет кишить порадами, тренінгами та техніками по досягненню впевненості. На жаль, не всі з них дійсно можуть допомогти. Адже постійне осмислення своїх проблем і, в той же час, бездіяльність навряд чи можуть допомогти знову знайти втрачену впевненість.
2
Тверезо оціните свої сили. Не кидайтеся в бій для додання собі впевненості, це може закінчитися провалом. Для впевненості у своїх силах необхідно переконати себе вчинками в тому, що ви дійсно щось можете. Підходьте до проблем з різних сторін, глобальні ділите на дрібні кроки - так простіше домогтися результату і, найголовніше, помітити і оцінити його.
3
Дійте. Сидячи біля комп'ютера і читаючи нові техніки самокопання з метою пошуку впевненості, ви мало чого доб'єтеся. Ставте цілі і досягайте їх. Невпевненість завжди йде від негативної або відсутності позитивної оцінки будь-якої дії (в дитинстві, минулому). Саме тому варто переконувати себе і підгодовувати свою впевненість саме вчинками-доказами того, що вам багато чого під силу.
4
Прийміть свої недоліки. Всі люди недосконалі. У когось виходить одне, у когось - інше. І це зовсім не означає, що один нормальний, а другий - відхилення від норми. Просто всі різні, і потрібно навчитися приймати себе такими, які ви є.
5
Висловлюйте свої емоції, не закривайте їх усередині, обдумуючи після тижнями вдома. Так, комусь це може не сподобатися. Але подобатися всім - значить, не подобатися нікому. Не старайтесь догодити всім, думайте про себе, про свої потреби і бажання, і тоді життя здасться набагато простіше.
6
Живіть сьогоднішнім днем, досягайте своїх цілей поступово, не озирайтеся назад, всі ваші цілі тільки попереду, спокійно приймайте свої помилки і невдачі, і ваша впевненість не змусить себе чекати.