Як одягатися в подорож.

Відпустка - завжди радісна подія. Зміна обстановки, відкриття і нові знайомства, - все це вабить з неймовірною силою. При зборі валізи перед кожним постає питання про те, що ж взяти з собою в нову країну. Завдання не з простих, але все ж вирішуване.
Інструкція
1
Перед подорожжю ознайомтеся з допомогою інтернету з кліматичними умовами країни, яку ви збираєтеся відвідати. Перегляньте форуми мандрівників, які бували в цій країні в той же час року. Ці прості кроки допоможуть визначити погодні умови на час поїздки.
2
Не забувайте, що подорожі - це активний відпочинок. Навіть якщо ви збираєтеся валятися на пляжі, навряд чи ви утримайтеся від поїздки для огляду будь-якої пам'ятки неподалік. Тому одяг і взуття повинні бути комфортними, чи не сковуючими рухів, такими, щоб в них можна було легко проходити весь день.
3
Якщо подорож відбувається із зимової Росії в гарячі країни, обов'язково виїжджайте в одязі по погоді в нашій країні. Краще зняти і потримати в руках пуховик, ніж застудитися ще по дорозі і всю відпустку провести в ліжку біля телевізора. Також при виїзді в жаркий клімат не забувайте про захист голови капелюхами та кепками від сонця, а шкіри - кремами. У холодному ж кліматі захисту потребує організм в цілому, так що запасіться шапками, шарфами і рукавичками.
4
Багато країн, особливо європейські, славляться своїми модниками і модницями. Не посперечаєшся - смак у цих людей є, і щодня вони, не замислюючись доводять свій образ до досконалості. Якщо ви не хочете відставати від них і ввечері на прогулянці по місту виглядати гідно, бажаєте зливатися з модною натовпом місцевих, то заздалегідь ознайомтеся з останніми тенденціями моди, зверніть увагу на переваги конкретної країни і будьте впевнені, що з такими знаннями ви будете виглядати на одному рівні з місцевими любителями стилю.
5
Головне правило при зборі валіз перед поїздкою - нічого зайвого! Тиждень поза домом легко пройде без кількох спідниць, безлічі кофтинок і брюк. Беріть тільки необхідне. Більше двох пар взуття навряд чи стане в нагоді, пара варіантів низу і три-чотири верху - ось той мінімум для поїздки, яка не обтяжуючи валізу і не змусить вас нервувати, якщо раптом доведеться відкривати його на огляді.
Корисна порада
Не перевантажуйте валізу: за кожен зайвий кілограм стягується чимала пеня.