Як викласти сайт в інтернет.

Створення власного сайту, як правило, є гарною рекламою і постійно зростаючим доходом (за участі у партнерських заробітках). Також особистий сайт допомагає тримати зв'язок з майбутніми партнерами або іншими зацікавленими особами. Якщо ви створюєте блог, то, швидше за все, у вас з'являться постійні читачі, блоги набирають популярність. Створення та розміщення сайту в мережі інтернет зажадає від вас виконання деяких дій. При правильному підході до цієї справи це заняття не відніме у вас багато часу.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення по створенню сайту, FTP-клієнт.
Інструкція
1
Для створення сайту використовується підходяще програмне забезпечення. Для того, щоб оцінювати ваш сайт в реальному часі були створені програми на основі комплексу "Denwer". Цей комплекс включає в себе комплект програм і утиліт для web-програмування та створення вашого майбутнього сайту. Простіше кажучи, він дозволяє редагувати і оцінювати свій сайт безпосередньо в інтернет-браузері. У створенні сайту вам зможуть допомогти нескінченні серії відеоуроків, яких на просторах мережі інтернет зараз стає все больше.Для того, щоб сайт, виготовлений вами на комп'ютері, з'явився в мережі інтернет, необхідно придбати домен, хостинг і скопіювати файли сайту на сервер (через ftp -соєдіненіє).
2
Домен. Для того, щоб зрозуміти що це таке досить представити ваш сайт в образі людини. Домен - це ім'я сайту, тобто адресна рядок вашого творіння. Домен зазвичай виглядає наступним чином: IvanIvanich.ru. Якщо ви вже придумали своєму дітищу (сайту) ім'я, то негайно приступайте до реєстрації домена. Компаній, які реєструють домени зараз достатньо. Проблема лише в тому, щоб вибрати оригінальну назву домена: більшість доменів з легкими і короткими іменами вже заняти.Хостінг. Якщо уявити абстрактно, то це місцезнаходження вашого сайту. Приміром, хостинг може знаходитися як у нашій країні, так і за кордоном. Переваги надаються якісним хостингам, наприклад, німецьким. Деякі хостинги, при оплаті їх послуг за рік вперед, пропонують в комплекті безкоштовний домен.
3
Фінальним кроком після вибору хостингу і домена є копіювання файлів на сервер. Для цього необхідно встановити ftp-клієнт (наприклад, FileZilla FTP Client). В налаштуваннях підключення необхідно вказати логін і пароль ftp-доступу, які ви отримали при реєстрації хостингу та домену. Після з'єднання з вашим сервером залишається тільки скопіювати файли сайту в відповідні директорії.
Зверніть увагу
Якщо у Вас вже придбаний хостинг і Вам вислані паролі доступу до сервера, але Ви не знаєте як викласти сайт, прочитайте дану інформацію. Найпростіший і зручний спосіб викласти сайт - це закачати його на хостинг сервер за допомогою FTP клієнта (програми працюючої з FTP протоколом).
Корисна порада
все залежить від багатьох факторів: 1. якою мовою програмування написаний Ваш сайт. 2. які БД використовуєте. 4. наскільки боїтеся банерів які буде показувати Ваш хостинг провайдер.13 січня 2011 року - 10GB місця - Ніяких заважають банерів + не треба розміщувати жодних посилань на сайт компанії - Зручна панель адміністрування - Можливість закачування файлів прямо через сайт ...