Як підключити унітаз до каналізації. знайти рушницю сталкер.

Неправильна установка унітазу може принести чимало клопоту, тому краще доручити цю справу фахівцеві. Тим не менш, процес встановлення не настільки складний, щоб його не можна було виконати самостійно.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно буде не установка нового унітазу в тільки що побудованому будинку, а заміна старого унітазу на новий, справа значно спрощується. Перед тим як купувати унітаз, огляньте старий і запам'ятайте, як саме у нього здійснюється випуск води. Вода може йти під різними кутами, відповідно, по-різному здійснюється кріплення до каналізаційної труби. Якщо ви не припускаєте міняти каналізаційну трубу, купуйте унітаз з точно таким же кріпленням.
2
У тому випадку, якщо домогтися точного сполучення випускного отвору унітазу з каналізаційною трубою не виходить, можна використовувати спеціальну сполучну гофру. Тільки врахуйте, що для її установки необхідно якийсь простір, не менше десяти-п'ятнадцяти сантиметрів. При покупці унітазу проконсультуйтеся з працівниками магазину - вони допоможуть вам вибрати відповідну гофру.
3
Заміну унітазу почніть з перекриття води. Далі знайдіть кріпильні елементи унітазу, звичайно це два довгих шурупа з боків підстави. Відкрутіть їх і зніміть унітаз. Іноді унітаз буває зацементований в підлогу, в цьому випадку цемент доведеться акуратно сколоти зубилом. Отвір каналізаційної труби на час закрийте поліетиленовим пакетом, примотавши його скотчем - це позбавить вас від неприємних запахів.
4
Під унітазом, в місці кріплення, зазвичай знаходиться заставна дошка. При демонтажі унітазу постарайтеся її не пошкодити. У тому випадку, якщо цього зробити не вдалося або дошка згнила, замініть її новою відповідного розміру, посадивши дошку на цемент і давши йому як слід застигнути. Замість дошки можуть використовуватися спеціальні пластмасові вкладки під шурупи, в цьому випадку треба точно розмітити їх місце розташування і теж посадити на цемент.
5
Після всієї цієї підготовчої роботи ви повинні отримати рівну горизонтальну поверхню, на якій буде встановлено унітаз, з закладної дошкою або пластмасовими вкладками під шурупи. У тому випадку, якщо площина буде нерівною, можна пошкодити фаянс, затягуючи кріплення.
6
Встановіть унітаз, акуратно закрутіть шурупи. Головки шурупів закрийте декоративними накладками, вони повинні бути в комплекті з унітазом. Встановлений унітаз не повинен гойдатися. Якщо якийсь рух все ж є, значить, площина була нерівною. Знову зніміть унітаз, промажте місце установки цементним розчином. Встановіть унітаз, затягніть шурупи і дайте розчину застигнути.
7
Унітаз встановлений. Якщо його випускна труба точно збіглася з каналізаційною трубою, залишиться лише герметизувати місце стику герметиком. При використанні гофри цього зазвичай не потрібно, її гумові манжети щільно облягають місця з'єднань.
8
Наступний етап - установка зливного бачка. При його кріпленні точно дотримуйтесь знаходиться в комплекті інструкції, при неправильній установці бачок може потекти. Болти затягуйте обережно і рівномірно, інакше крихкий фаянс може тріснути. Вода підводиться за допомогою гнучкого армованого шланга з накидними гайками.
9
Встановивши в бачок механізм зливу, ретельно відрегулюйте його - вода не повинна доходити до верхнього краю перепускний труби на 0,5-1 см. Перевірте його роботу, два-три рази слив воду. Ніде не повинно бути ніякої течі, у разі її появи підтягніть відповідні з'єднання. При роботі ніде не застосовуйте велику силу, так як пластмасові деталі зливного пристрою і фаянс унітазу і бачка досить легко пошкодити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Y1XRh22HZKE
Санітарно-технічні прилади, якими наповнений наш будинок, зовсім непомітні до тих пір, поки вони справно виконують свої функції. Проте все міняється, як тільки починає капати змішувач, унітаз розхитався, а на кришці зливного бачка з'явилася тріщина. Неприємно, звичайно, але цілком поправимо. У змішувачі поміняйте прокладку, а унітаз купіть новий і самостійно встановіть його в туалеті.
Вам знадобиться
  • - унітаз в комплекті;
  • - гофра для підключення до каналізації;
  • - гнучкий шланг для підключення до водопроводу;
  • - цементна суміш для приготування розчину .
Інструкція
1
Перш ніж відправлятися в магазин за покупкою, подивіться, яким чином в туалетній кімнаті розташована каналізаційна труба (в стіні, у підлозі). Це важливо врахувати при виборі конструкції унітаз а. Вони різняться: 1. за формою чаші (тарілчасті, Воронкова, козирькові); 2. за матеріалом, з якого вони виготовлені (фаянс, порцеляна); 3. за місцем кріплення (на підлогу, на стіну); 4. по розташуванню випуску (з прямим випуском в підлогу; з прямим випуском в стіну; з випуском, розташованим під кутом 30 °); 5. по розташуванню змивного бочка (безпосередньо на унітаз е, окремо в стіні) .Все види унітаз ов вже мають гідравлічний затвор, що утримує неприємні запахи, тому додаткових пристроїв для цього не потрібно.
2
Демонтуйте старий унітаз . Якщо він був встановлений і закріплений на товстій дерев'яній дошці (тафті), заберіть її. По підлозі зробіть бетонну стяжку, дайте їй «зміцніти».
3
Після цього, виберіть і розмітьте місце установки нового унітаз а. Поставте його на підлогу навпроти випуску каналізаційної труби таким чином, щоб були витримані оптимальні розміри до стін, дверей, інших сантехнічних приладів. Окресліть підставу по підлозі і розмітку отворів кріплень.
4
По розмітці в підлозі просвердлите отвори, поставте пластмасові дюбелі.
5
Один кінець гофри, що має всередині гумову манжету, надягніть на випускний патрубок унітаз а. Манжета встане щільно і виключить можливість протікання води. Другий кінець гофри з'єднайте з випуском каналізаційної труби.
6
Встановіть унітаз на місце і добре його закріпіть.
7
Зберіть механізм зливного бачка до встановлення його на унітаз . Збірку виконайте по заводській інструкції. Після цього, прикріпіть бачок до унітаз у. Проконтролюйте, щоб в місці з'єднання була встановлена гумова прокладка.
8
Гнучким шлангом підключіть зливний бачок до водопроводу і перевірте герметичність з'єднання.
9
Встановіть сидіння на унітаз . Тепер все готове до експлуатації.
Зверніть увагу
1. Вибирати місце установки унітазу на свій розсуд можна тільки тоді, коли з'єднання зливу унітазу з каналізаційною трубою виконується за допомогою гофри. Якщо ж з'єднання робиться фановими трубами, то місце установки унітазу потрібно строго розрахувати з умов довжини і форми цих труб. 2. Якщо каналізація змонтована з поліетиленових труб, то внутрішній діаметр випуску труби відповідає діаметру гумового ущільнення гофри, і додаткової герметизації не потрібно. Якщо ж каналізація виконана з чавунних труб, то перш ніж встановити в ній кінець гофри, закріпіть за допомогою силіконового клею перехідник з чавуну на пластмасу.