Як поставити лічильник води на облік. Як поставити самому лічильник на воду відео.

Кожна людина бажає економити свої кошти і не витрачати їх на те, чого можна було б уникнути. Одна з таких ситуацій - оплата за споживання води. Багато мешканці платять середньостатистичну суму щомісяця, хоча, швидше за все, не використовують стільки води. Тому вигідним і правильним вирішенням цієї проблеми є лічильники води.
Інструкція
1
Отже, щоб показання лічильників води знімалися законно, вам необхідно поставити лічильник води на облік у спеціальній організації. Процедура ця складається з декількох етапів. Для початку зверніться із заявою на встановлення лічильника в керуючу організацію (ДЕЗ), або іншу компанію, яка має ліцензію на проведення таких робіт. Через кілька днів після подачі заявки до вас прийде фахівець, який оцінить стан системи водопостачання і визначить необхідну комплектацію устаткування для установки лічильника.
2
Далі здійсните придбання самого лічильника. Уважно огляньте відповідність моделі, яку вам підкаже фахівець. Не купуйте лічильник на свій розсуд. Ви можете також доручити підбір і купівлю відповідного для вашого будинку обладнання самим майстрам, які займатимуться подальшою установкою. Однак пам'ятайте, що у вас є повне право здійснити це самостійно. Тому, якщо майстра по установці наполягають на своїй допомоги, задумайтеся, кому це вигідно.
3
Після покупки устаткування узгодьте з компанією-монтажником час, коли відбуватиметься установка лічильника. Фахівці прийдуть до вас вже з підготовленим пакетом документів, які знадобляться вам, щоб поставити лічильник на облік, і проведуть установку лічильника протягом декількох годин.
4
Після цього завізують в керуючої організації або ДЕЗ акт про прийом на експлуатацію приладу обліку водоспоживання. Після цього уявіть всі документи, які вам передали фахівці компанії-установника, в ЄЇРЦ (Єдиний інформаційно-розрахунковий центр) вашого регіону. Тут укладіть договір на поставку гарячої та холодної води, а також на оплату за споживання води за показниками приладу обліку.
Зверніть увагу
Не проводьте встановлення лічильника самостійно, оскільки ви можете зробити масу помилок, після чого Керуюча компанія просто не поставить ваш лічильник на облік і не братиме показання для оплати.
Корисна порада
Встановлення лічильників води обходиться недешево, але виправдовується себе. Вже в перший місяць ви відчуєте, наскільки менше ви станете платити за водоспоживання.