Як відкрити папку користувача.

Виконання операції відкриття папки поточного користувача не потребують глибоких пізнань ресурсів комп'ютера і може бути здійснено стандартними методами операційної системи Microsoft Windows без використання додаткових спеціалізованих програм.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації відкриття папки поточного користувача.
2
Введіть символ «.» (Крапка) в полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для відображення каталогу користувача в папці Documents and Settings диска С: (для Windows XP) або папки користувача в «Користувачі» диска С: ( для Windows Vista і Windows 7).
3
Введіть символ «\» для відображення кореневого каталогу диска С: або символ «...» для виводу на екран папки «Мій комп'ютер» (тільки для Windows XP).
4
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Мій комп'ютер» при появі повідомлення системи "Немає доступу» для виконання операції відключення простого спільного доступу до файлів і зміни атрибуту «Власник папки».
5
Викличте контекстне меню вибраного елемента кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості папки».
6
Перейдіть на вкладку «Подання» діалогового вікна і зніміть прапорець на полі «Використовувати простий спільний доступ до файлів (рекомендовано)» в розділі «Додаткові параметри».
7
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і викличте контекстне меню папки користувача, що підлягає відкриттю, кліком правої кнопки миші.
8
Вкажіть пункт «Властивості» і перейдіть на вкладку «Безпека» нового діалогового вікна.
9
Підтвердіть свої повноваження адміністратора натисканням кнопки OK у вікні, попередження системи і розкрийте посилання «Додатково» у вікні «Безпека».
10
Перейдіть в пункт «Власник» і введіть ім'я користувача в полі «Ім'я».
11
Натисніть кнопку «Вибрати» і застосуєте прапорець на полі «Заміна власника субконтейнерів і об'єктів».
12
Натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору і натисніть кнопку «Так» у вікні попередження системи.
13
Натисніть кнопку OK для виконання команди і підтвердіть застосування обраних змін повторним натисканням кнопки OK.
Корисна порада
Виконання деяких з перерахованих вище операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.