Як залити фото. заливка в інтернет зображення.

Інтернет надає масу перспектив і можливостей для спілкування - зокрема, він дозволяє завантажувати в мережу фотографії і ділитися ними з друзями та знайомими, в якій точці світу б вони не знаходилися. Розміщення в мережі фото можна вставляти в свій блог, давати на них посилання, зберігати в якості фотоархіву в необмежених кількостях. Завантажити фотографії в Інтернет можна різними способами, і всі вони досить прості і не вимагають витрат часу.
Інструкція
1
Для завантаження фотографій в мережу використовуйте безкоштовні фотохостинги. Для зберігання своїх фотографій вибирайте такі сервіси, які не обмежують термін зберігання фотографій, а також не утискають їх якість.
2
Зареєструйтеся на фотосервісі, якщо він вимагає реєстрації, потім виберіть розділ завантаження фотографій і вкажіть шлях до фотографій на вашому комп'ютері, які потрібно залити на сайт.
3
Деякі фотохостинги надають можливість не тільки звичайної завантаження фотографій, але і їх подальшого редагування - зменшення розміру, обрізки, додавання рамок і ефектів. Приклад такого хостингу - radikal.ru. Цей сайт як сховище своїх зображень і фотографій використовує маса користувачів форумів і блогів.
4
Відкрийте сайт www.radikal.ru і вкажіть параметри загружаемой вами фотографії - зніміть або навпаки встановіть галочки на списку налаштувань.
5
Ви можете вказати, до якого розміру автоматично має зменшитися фото при завантаженні.
6
Якщо ви хочете завантажити фото в оригінальному розмірі, зніміть галочку в пункті «Зменшити до».
7
Також ви можете оптимізувати формат фотографії, повернути фото на певний кут, включити функцію написи на фотографії, вказати якість jpeg, а також зробити превью і напис на превью фотографії.
8
Вказавши всі налаштування, натисніть «Огляд», вкажіть шлях до потрібної фотографії та натисніть кнопку завантаження.
9
Скопіюйте потрібне посилання на превью фотографії або на саму фотографію, після чого вставте посилання туди, куди збиралися. Це може бути поштовий клієнт, блог, особистий сайт, форум, і так далі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uPuBs5Kj1yI
Зверніть увагу
Куди залити фото? Заливайте ваші фото і ні про що не турбуйтеся, все фотографії будуть в цілості й схоронності - наш фотохостинг після того, як відвідувач залив фото на сервер, буде зберігати його вічно (зрозуміло поки ця фотографія потрібна вам самим).
Корисна порада
Кожному з нас рано чи пізно знадобиться можливість завантажити фото або зображення в інтернеті. Так немає нічого простіше ніж зробити це за допомогою нашого безкоштовного фотохостингу. Потрібно всього лише натиснути кнопку Огляд, вибрати необхідну фотографію і завантажити її до нас.