Як закрити приватного підприємця в Україні. Які штрафи за відсутності накладних при закритті чп.

Останнім часом ситуація в Україні складається таким чином, що відбувається зростання закриття приватних підприємств. Для того щоб не виникало ніяких непередбачених ситуацій, слід виробляти цю складну процедуру з дотриманням передбаченого законом порядку.
Інструкція
1
Звільніть всіх наявних на підприємстві працівників з дотриманням всіх правил і своєчасним попередженням, що передбачені в ТК України по ліквідації підприємства.
2
Помістіть відповідну публікацію в газеті про те, що свідоцтво Приватного Підприємця недійсне.
3
Напишіть заяву відповідної форми у державного реєстратора і прикріпіть до заяви квитанцію, отриману в газеті за оголошення.
4
Оформіть заяву в податковій інспекції, в якому попросіть не нараховувати з 1 числа наступного місяця внески з єдиного податку в зв'язку з закриттям приватного підприємства. До цієї заяви обов'язково прикладіть свідоцтво про сплату єдиного податку, копію свідоцтва про реєстрацію підприємства, довідки 8-ОПП та 4-ОПП.
5
Закрийте розрахунковий рахунок підприємства в банку, якщо він є. Візьміть заодно виписки всіх грошових операцій, які будуть необхідні при подальшій перевірці.
6
Зверніться до податкової інспекції для призначення фахівця, який проводитиме документальну перевірку вашого підприємства. Призначений інспектор надасть список документів, які необхідно буде пред'явити при перевірці (банківські виписки, форми №10, довідка про закриття рахунку, видаткові накладні, податкові накладні, договори з контрагентами та ін.)
7
Здайте квартальний звіт у визначений термін. У разі закінчення діяльності підприємства до закінчення кварталу за ці місяці надайте Декларацію про доходи з прочерками.
8
Візьміть у податкового інспектора, який закінчив перевірку, відповідну довідку, яка видається за відсутності порушень або Акт, якщо порушення були виявлені. Пред'явіть цю довідку або Акт до Пенсійного фонду, де вас як приватного підприємця повинні зняти з обліку.
9
Уявіть всі документи в податкову інспекцію і оплатіть заборгованості, штрафи і пеню перед бюджетом, якщо вони мали місце і візьміть довідку про відсутність заборгованості. Звертайтеся з усіма отриманими документами до державного реєстратора, який справить анулювання реєстрації приватного підприємства.