Як читати книги на плеєрі. книги на плеєрі в інших символах.

Багато хто любить слухати музику, дивитися фільми і читати книги в дорозі. Дуже зручно, коли все це можна робити на одному пристрої - плеєрі. Сучасні плеєри часто поєднують в собі всі ці функції, що позбавляє користувача від необхідності купувати електронну книгу.
Вам знадобиться
  • - плеєр;
  • - кабель для підключення до комп'ютера;
  • - комп'ютер;
  • - текстові файли
Інструкція
1
Якщо ваша мета - читання книг на плеєрі, повідомте це продавцеві при покупці. Така функція має бути присутня в пристрої спочатку, ви не зможете потім додати її за допомогою нової прошивки або якимось іншим способом. Тому спочатку переконайтеся, що плеєр підтримує читання текстових файлів, а саме файлів з розширеннями .txt або .doc. В більшості випадків це файли txt, на комп'ютері вони зазвичай створюються і читаються в програмі «Блокнот».
2
Екран плеєра має бути досить великим, щоб на ньому можна було читати без шкоди для очей. Природно, габарити портативних плеєрів зазвичай мають обмеження і якщо вам необхідно комфортне читання, то краще придбати електронну книгу (на якій можна також відкривати файли .doc та .pdf). І все ж чим більше розмір плеєра, а особливо розмір екрану, тим краще. Приклад оптимального дозволу - 480x272 пікселів або хоча б 320х240.
3
Перед покупкою протестуйте плеєр і з'ясуйте, чи влаштовує вас те, як він відображає текст. Зазвичай на пристроях вже завантажений текстовий файл як приклад. Переконайтеся, що букви відображаються досить розбірливо і чітко і що при нахилі екрана читання сильно не утруднюється. На екрані має поміщатися не менше десяти рядків, інакше вам просто набридне прокручувати текст. Хоча варто зауважити, що плеєр може підтримувати автоматичну прокрутку тексту з настроюваної швидкістю, але це залежить від моделі.
4
Отже, ви стали щасливим володарем плеєра з підтримкою читання текстів. Тепер завантажте на нього книги. Для цього скопіюйте текст у файл з розширенням .txt (наприклад, відкривши програму «Блокнот»). Потім підключіть до комп'ютера плеєр і скопіюйте файл книги в спеціальну папку на ньому. Як правило, подібні плеєри підключаються до комп'ютерів за допомогою спеціальних usb-кабелів.
Корисна порада
На багатьох плеєрах навіть можна робити закладки в книгах для зручності.